41 zł

Wartość: 59 zł

Cena: 41 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Shopping Tour

41.00 zł zamiast 59.00 za KOLCZYKI SWAROVSKI ELEMENTS VITRAIL LIGHT SREBRO w Kryształowa wyspa

Zniżka zakupów grupowych z Malbork

Ważne

  • KOLCZYKI SWAROVSKI ELEMENTS VITRAIL LIGHT SREBRO

Warunki

  • kupon upoważnia do odebrania u partnera Kryształowa Wyspa w Malborku KOLCZYKÓW SWAROVSKI ELEMENTS VITRAIL LIGHT SREBRO
  • jedna osoba może zakupić jeden kupon

Opis szczegółowy

Niegdyś Jan Jarmuż rzekł, iż ,,Fundamentem wszelakiego postępu jest kobieta. Dynamit, telefon, samolot – wszystko to wymyślili mężczyźni po to, żeby pochwalić się przed kobietami.” Jeśli chcesz zaimponować kobiecie, a brak Ci pomysłu czy też zdolności na wynalezienie nowego rewolucjonizującego życie zwykłych ludzi wynalazku, to skorzystaj z dzisiejszej oferty Shopping Tour.Za jedyne 41 zł zamiast 59,00 zł KOLCZYKI SWAROVSKI ELEMENTS VITRAIL LIGHT SREBRO, czyli różowo-fioletowe cudo. Nic tak nie podkreśla kobiecego piękna jak klasyczna biżuteria. Krystalicznie mieniące się w barwach różu i fioletu oryginalne kryształki SWAROVSKIEGO w srebrnej oprawie po prostu musza znaleźć się w Twojej szkatułce. Piękne kolczyki to również idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

JANA KOCHANOWSKIEGO 124 A, 82-200 Malbork

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.