49 zł

Wartość: 250 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

49 zł zamiast 250 zł (-80%) za bon na nocną rozgrywkę ASG z Noktowizorami - NoctoFight- Bądź 1 w Polsce i przeżyj ekscytującą przygodę nocą! Pełne wyposażenie Żołnierza, NOWOŚĆ tylko z ASG Co-Operation

Zniżka zakupów grupowych z Lublina

Ważne

 • Rozgrywki toczą się nocą ! , co wyostrza zmysły i nadaje grozy a także utrudnia poziom gry
 • Dostaniesz pełne wyposażenie: mundur + karabin + 500 kulek + farba kamuflująca
 • Nie ma limitu czasowego , jedyne ogranicza: ilość kulek (można zawsze dokupić)
 • Przede wszystkim używamy noktowizora, dzięki niemu można widzieć w nocy i zostać niewidocznym dla innych. Używanie noktowizora to czysta przyjemność, waży jednynie 300 gram i jest mocowny do oporządzenia na głowe, dzięki czemu można bez problemów walczyć trzymając obiema dłońmi karabin
 • Poczujesz się jak prawdziwy żołnierz na polu bitwy!
 • Dzięki sprzętowi jaki wykorzystujemy do rozgrywek, będziesz czuł realizm zdarzenia, którego nie da Ci PaintBall
 • Masz okazję jako 1 w Polsce aktywnie wypróbować Noktowizję. Nasza firma jako 1 wprowadza taki sprzęt na rynek
 • Jeżeli szukasz prawdziwych wrażeń i niecodziennego pomysłu na relax i spędzenie wolnego czasu to lepiej nie mogłeś trafić
 • Czym wyróżniają się rozgrywki w nocy?

Warunki

 • Jedna osoba może kupić max 10 bonów
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod nr tel: 503 644 115
 • Miejsce Rozgrywki : Snopków - betoniarnia k. Lublina (2km)
 • Kupując bon akceptujesz regulamin firmy - ( http://asgcoop.pl/index.php?id=3e6ca84 ) ASG CO-OPERATION Ul. Gajowa 7, 20-827 LUBLIN www.asgcoop.pl
 • Możliwość dokupienia 500szt. kulek za 10zł
 • Bon obejmuje: nocną rozgrywkę ASG z noktowizjerem dla 1 os. Gra toczy się od wieczora do świtu

Opis szczegółowy

Przeżyj jako 1 w Polsce ekscytującą przygodę ! teraz z KupBonem za 49zł zamiast 250zł

Nazwa firmy jest dwu członowa, "ASG" i "co-operation". "ASG" wywodzi się od ekstremalnego sportu "Air Soft Gun", który jest naszą główną ofertą. "Co-operation" jest angielskim słowem wywodzącym się od "cooperative", czyli współpracujący. Jednak słowo co-operation ma swoje znacznie w wojsku Wielkiej Brytanii, mianowicie słowo to jest używane przez żołnierzy wojsk specjalnych SAS, któro dla nich ma szerokie znacznie min. - współpraca, zgraną ekipę, osiągnięcie wspólnego celu.

Scenariusze do NoctoFight:
- Death Mach -
Każdy na każdego.

- Team Death Mach - walka dwóch drużyn przeciw sobie. Celem jest trafienie wszystkich członków przeciwnej drużyny

- Walka o 5 flag - celem tej rozgrywki jest zdobywanie miejsc z flagą. Zdobycie takiego miejsca polega na przebywaniu przez co najmniej 2min przy fladze. Aby wygrać trzeba kontrolować co najmniej 3 punkty jednocześnie.

- Zdobycie flagi - na środku terenu, gdzie odbywa się rozgrywka znajduje się flaga, którą jedna z drużyn musi zdobyć i przenieść na swój punkt startowy.

- Ochrona V.I.P'a - Jedna z drużyn musi ochraniać VIP'a by ten mógł dojść do wyznaczonego punktu.

- Defens Outpost - Na środku terenu będzie stworzony okop, bariera opon, worki z ziemią, gdzie jedna z drużyn ma się okopać i obronić przed atakiem drugiej drużyny. Trzeba zdobyć flagę która jest na środku posterunku.

- 4 Team - wszyscy gracze dzieleni są na 4 drużyny (czasem trzy, przy mniejszej liczbie graczy), które muszą przejąć środkowy punkt kontrolny i utrzymać go przez 3 min. W punkcie kontrolnym znajdują się obrońcy, którzy początkowo chronią punktu przed intruzami.

Podczas rozgrywki są proponowane też inne typy gry, które nie są umieszczone w spisie scenariuszy do rozegrania - głównie dla zaawansowanych graczy.

Czym się wyróżniamy?

- Kadra firmy posiada prawdziwą wiedzę taktyczną i wojskową.

- W szeregach pracowników znajdują się byli żołnierze.

- Nasza kadra firmy pracowała także w dużych firmach, dzięki czemu rozumiemy podstawowe problemy pracowników naszych klientów.

- Prowadzimy rozgrywki ASG, imprezy okolicznościowe (spotkania, urodziny, wieczory kawalerskie itp.), obozy survivalowe oraz inicjujemy prawdziwe Imprezy Integracyjne (II), do których przykładamy szczególną uwagę i przed każdą Imprezą Integracyjną układamy specjalny plan całej imprezy, tworząc go z profesjonalistami takimi jak firma IdeoPolis i grono pedagogiczne UMCS. Dzięki temu działaniu mamy pewność, że każda Impreza Integracyjna zawiera prawdziwy akt integracji wśród pracowników naszych klientów.

Widzimy się na nocnych rozgrywkach !

mapka dojazdu: http://asgcoop.pl/index.php?id=0e1b897


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Ul. Gajowa 7, 20-827 LUBLIN

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj