31 zł

Wartość: 240 zł

Cena: 31 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

31 zł zamiast 240 zł za zabieg fotodepilacji na 1 wybraną część ciała: pachy, dłonie, baczki, wąsik, broda. Uwaga – trwałe efekty!

Zniżka zakupów grupowych z Lublina

Ważne

 • Trwałe usuwanie owłosienia,
 • Światło lasera IPL wspomagane przez fale radiowe niszczy mieszki włosowe,
 • Niemal bezbolesny, bezpieczny dla skóry zabieg,
 • Nowoczesne urządzenie, które ogranicza możliwość wystąpienia skutków ubocznych,
 • Laser działa również na jasne i słabe włoski,
 • Zabieg wykonywany z pełną starannością przez wykwalifikowaną kosmetyczkę,
 • Możesz kupić nawet 6 kuponów i zapewnić sobie pełną efektywność zabiegów.

Warunki

 • Rezerwację można odwołać najpóźniej na 24 h przed planowanym zabiegiem, w innym przypadku kupon traci ważność,
 • Zabieg trwa do 30 minut,
 • Godziny otwarcia: - poniedziałek-piątek 10:00-18:00,
 • Oferta limitowana,
 • Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia piersią, nowotwory, świeża opalenizna (również samoopalacze), stosowanie kremów z Retinolem, antybiotyków, leków światłouczulających, niektórych ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, herbatki ziołowe), aspiryny, leków zawierających hormony, zmiany barwnikowe lub bielactwo, łuszczyca i liszaj płaski, opryszczka aktywna, przyjmowanie witaminy A lub E, aktywna infekcja w miejscu zabiegu, botoks i wypełniacz, cukrzyca, epilepsja, choroby zaostrzane światłem, depilacja woskiem do miesiąca przed zabiegiem, peeling do tygodnia przed zabiegiem, zaburzenia krzepnięcia krwi, uczulenia posłoneczne, skłonność do bliznowacenia i przebarwień.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Każda z metod depilacji ma swoje wady i zalety. Na przykład golenie maszynką - szybkie, ale pomaga na krótko. Z kolei depilacja woskiem zapewnia gładkość na dłużej, ale jest uciążliwa i bolesna. Jest jeszcze fotodepilacja laserowa - najskuteczniejsza, bo trwale usuwająca owłosienie, ale najbardziej kosztowna. A co, jeśli w Citeam zamiast 240 złotych zabieg kosztuje zaledwie 31 zł? To musi być depilacja bez wad!

Bez zbędnych włosków
Już jeden zabieg fotodepilacji przyniesie widoczne i trwałe efekty. Pojedynczy seans pozwala trwale pozbyć się 20-30% owłosienia w danej partii ciała. Jeśli zdecydujesz się na zakup kilka kuponów Citeam, uzyskasz całkowicie gładką skórę. Jak to możliwe? Światło lasera IPL w połączeniu z wytwarzającymi ciepło falami radiowymi trwale niszczy mieszki włosowe. Dzięki temu masz pewność, że włoski już nigdy nie odrosną.

Bez bólu
Wbrew powszechnym opiniom nowoczesne metody fotodepilacji wcale nie powodują dotkliwego bólu. Podczas zabiegu poczujesz jedynie delikatne ukłucia, dzięki którym będziesz wiedziała, że laser działa na Twoje mieszki włosowe. Tą metodą możesz pozbyć się owłosienia również z wrażliwych części ciała.

Kraina mitycznego piękna
Galatea w mitologii greckiej była rzeźbą, którą bogini Afrodyta zamieniła w piękną kobietę. To tylko legenda, ale Ty w Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Galatea naprawdę możesz przejść metamorfozę, zrelaksować się i znaleźć swoją drogę do piękna. Wyspecjalizowany personel i najnowsza technologia doskonale pomagają osiągnąć te cele.

Dzięki Citeam już tego lata będziesz mogła cieszyć się gładką skórą bez depilacji!

31 240 zł zamiast 209 zł Oszczędzasz 87% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Lublin,Głęboka 10

http://www.centrumkosmetyki.com/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj