169 zł

Wartość: 169 zł

Cena: 169 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Wymiana szybki wyświetlacza w smartfonach Samsunga (169 zł) lub wyświetlacza w iPhonie (od 179 zł) w Repcom

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Warunkiem wymiany szybki wyświetlacza w smartfonach marki Samsung (S2, S3, S4, S5) jest działający wyświetlacz.  Dodatkowe informacje: groupony można realizować od pon. do pt. w godz. 9-17. Informacje: 42 663 11 46 lub 510 733 614. Możliwość wysyłki telefonu kurierem za dodatkową opłatą 30 zł (w obie strony).  Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/.  Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 169 zł za wymianę szybki wyświetlacza w smartfonach marki Samsung (S2, S3, S4, S5),
  • 179 zł za wymianę wyświetlacza z szybką w iPhonie 5,
  • 249 zł za wymianę wyświetlacza z szybką w iPhonie 5S,
  • 599 zł za wymianę wyświetlacza z szybką w iPhonie 6.

Wymiana wyświetlacza z szybką w iPhonie (wyświetlacz oryginalny).

Repcom

Zdaniem specjalistów Repcom nie ma komponentu elektronicznego, którego nie da się naprawić. Dlatego stawiają oni na eliminację uszkodzeń sprzętu, a nie na jego wymianę. Wszelkie naprawy urządzeń (laptopów, smartfonów czy monitorów) realizują samodzielnie (bez pośredników) przy profesjonalnie wyposażonych stanowiskach serwisowych. 

Do Repcom można udać się w przypadku awarii karty sieciowej, konieczności reballingu mostów (układ grafiki, mostek północny, mostek południowy) czy awarii smartfonu (m.in. Apple, HTC, Samsung, Sony, LG). Na naprawy serwis udziela 12 miesięcy gwarancji.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 18 List 2040 22:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Łodzi

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj