89 zł

Wartość: 160 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za 2 masaże lomi lomi całego ciała - kazdy trwa 60 minut

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • Pochodzący z Hawaii masaż lomi lomi poprawi stan fizyczny i psychiczny ciała oraz duszy.Masaż będzie wykonany ciepłym, aromatycznym olejkiem, który pobudzi wszystkie zmysły. A dźwięk specjalnej muzyki przeniesie Cię na Hawaje.Ceremonia Lomi Lomi ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego.Oddaj się w ręce płynnych ruchów masażystki.Kup teraz kupon Infobuzer !

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- 2 masaże Lomi lomi całego ciała w salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna.Każdy z masaży trwa 60 minut.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Prosimy o rezerwację telefoniczną powołując się na kupon rabatowy z Infobuzer.pl Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Kup kilka kuponów i ciesz się atrakcyjnym wyglądem.

Opis szczegółowy

LOMI LOMI, inaczej masaż hawajskiprzeprowadza się aby poprawić stan fizyczny i psychiczny. Do zabiegu stosowany jest ciepły olej oraz dźwięk w formie śpiewu, muzyki albo tańca masażysty, który do masażu wykorzystuje dłonie, przedramiona i łokcie, czasami zabieg jest przeprowadzany przez dwóch masażystów. Intensywność masażu dopasowuje się do potrzeb pacjenta. Ceremonia Lomi Lomi ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego. Na Hawajach, oprócz zastosowania leczniczego, masaż był elementem obrzędów inicjacji.W salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna można kompleksowo zadbać o wygląd dłoni i stóp. W ofercie jest m.in. manicure i pedicure klasyczny, czyli podstawowa forma pielęgnacji paznokci, w skład której wchodzi usuwanie skórek i opiłowanie płytki. Działania te są warunkiem eleganckiego kształtu paznokcia i estetycznego wyglądu dłoni. Można skusić się także na zabiegi w wersji french – płytka zostaje pokryta lakierem w neutralnym kolorze, a końcówki podkreślone białym lakierem. Pomalowanie lakierem hybrydowym przedłuży jego trwałość na kilka tygodni bez odpryśnięć a paznokcie zachowają połysk dłuższy czas. Kuszące spojrzenie pozwala zaś uzyskać henna rzęs czy brwi. Dopełnieniem wizyty może być metamorfoza fryzury oraz masaż, który rozluźni napięte mięśnie, zlikwiduje zesztywnienia, zwiększy sprawność czy wyciszy organizm.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj