Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

3 masaże ujędrniające wybranej partii ciała ! Wybierz obszar, który wymaga jędrności i poprawy wyglądu skóry !

za 3 masaże ujędrniające wybranej partii. Do wyboru uda, pośladki, ramiona, tors, brzuch, talia.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

128 zł

Wartość: 240 zł

Cena: 128 zł

Oszczędzasz: 47%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za 3 masaże ujędrniające wybranej partii. Do wyboru uda, pośladki, ramiona, tors, brzuch, talia.

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • Masaż ujędrniającyto intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych.Ma działanie antycellulitowe.W efekcie dochodzi do regeneracji i uelastycznienia tkanki łącznej i zwiększenia napięcia skóry.Masaż ujędrniający wykorzystuje techniki masażu klasycznego, których celem jest wzmocnienie włókien kolagenowych i elastynowych, przywrócenie spoistości i sprężystości skórze, poprawę napięcia mięśniowego, wymodelowanie i ujędrnienie ciała.Kup kilka kuponów i ujędrnij całe ciało !

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:  - 3 masaże ujędrniające wybranej partii (uda, pośladki, ramiona, tors, brzuch, talia) w salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna.   Jeden masaż trwa 30 minut.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Prosimy o rezerwację telefoniczną powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.pl Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Kup kilka kuponów i ciesz się atrakcyjnym wyglądem.

Opis szczegółowy

Masaż ujędrniającyIntensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Ma działanie antycellulitowe. W efekcie dochodzi do regeneracji i uelastycznienia tkanki łącznej i zwiększenia napięcia, jędrności i sprężystości skóry.Masaż ujędrniający wykorzystuje techniki masażu klasycznego, których celem jest wzmocnienie włókien kolagenowych i elastynowych, przywrócenie spoistości i sprężystości skórze, poprawę napięcia mięśniowego, wymodelowanie i ujędrnienie ciała.W salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna można kompleksowo zadbać o wygląd dłoni i stóp. W ofercie jest m.in. manicure i pedicure klasyczny, czyli podstawowa forma pielęgnacji paznokci, w skład której wchodzi usuwanie skórek i opiłowanie płytki. Działania te są warunkiem eleganckiego kształtu paznokcia i estetycznego wyglądu dłoni. Można skusić się także na zabiegi w wersji french – płytka zostaje pokryta lakierem w neutralnym kolorze, a końcówki podkreślone białym lakierem. Pomalowanie lakierem hybrydowym przedłuży jego trwałość na kilka tygodni bez odpryśnięć a paznokcie zachowają połysk dłuższy czas. Kuszące spojrzenie pozwala zaś uzyskać henna rzęs czy brwi. Dopełnieniem wizyty może być metamorfoza fryzury oraz masaż, który rozluźni napięte mięśnie, zlikwiduje zesztywnienia, zwiększy sprawność czy wyciszy organizm.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj