Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Manicure i Pedicure hybrydowy - skuteczny sposób na piękne paznokcie stóp i dłoni ! Kliknij Kup teraz !

za kupon Manicure i Pedicure hybrydowy - skuteczny sposób na piękne paznokcie stóp i dłoni !

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

79 zł

Wartość: 110 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: 28%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za kupon Manicure i Pedicure hybrydowy - skuteczny sposób na piękne paznokcie stóp i dłoni !

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • ­Korzyści z manicuru i pedicuru hybrydowego:• Bardzo trwała metoda stylizacji. Bez odprysków.• Efekt utrzymuje się do trzech tygodni.• Metoda hybrydowa nie powoduje uszkodzenia naturalnej płytki paznokcia.• Paznokcie hybrydowe mają ładny i naturalny wygląd, a dodatkowo są błyszczące, znacznie bardziej niż w przypadku klasycznej metody.• Zabieg nie wymaga posiadania długich paznokci.Metoda hybrydowa świetnie wygląda zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach.

Warunki

  • ­ Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - Manicure oraz Pedicure Hybrydowy w salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna.  Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Prosimy o rezerwację telefoniczną powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.plKupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Kup kilka kuponów i ciesz się atrakcyjnym wygladem.

Opis szczegółowy

Manicure czy pedicure hybrydowy jest metodą stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch znanych w kosmetyce preparatów – lakieru i żelu. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.Manikiurzystka najpierw usuwa skórki, nadaje paznokciom odpowiednią długość i kształt. W celu uzyskania lepszego efektu płytkę paznokcia delikatnie spiłowuje się, nie uszkadzając jej. Ważne dla trwałości manicure jest też jej odtłuszczenie. Następnie nakłada się bazę, którą później utwardza się w lampie UV. Po utwardzeniu bazy nakładany jest lakier (w zależności od koloru 1-2 warstwy), który także jest utwardzany w lampie UV. Następnie paznokcie maluje się nabłyszczaczem. Na koniec wierzchnia, lepka warstwa nabłyszczacza zostaje zmyta. I manicure hybrydowy jest gotowy.Zabieg jest bezpieczny i nieszkodliwy dla paznokci. Dodatkowo, co zachęca wielbicielki hybrydowych paznokci, można go powtarzać tak często, jak się chce. I za każdym razem cieszyć się nowymi, pięknymi kolorami. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj