Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

30 minutowy masaż klasyczny lub leczniczy karku lub pleców.

za kupon na 30-min. masaż klasyczny lub leczniczy wybranej partii ciała [plecy, szyja]

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

39 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 22%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za kupon na 30-min. masaż klasyczny lub leczniczy wybranej partii ciała [plecy, szyja]

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • Masaż leczniczy lub klasyczny karku, pleców:działa na wiele sposobów: pobudza krążenie, rozluźnia, łagodzi bóle. Masaż kręgosłupa pomaga w rozprowadzaniu w ciele dobroczynnych substancji, np. antycellulitowych składników kosmetycznych oraz w usuwaniu toksyn. Stosuje się go także przed aktywnością fizyczną, aby rozgrzać mięśnie i przygotować je do zwiększonego wysiłku. Jego główne działania to łagodzenie takich dolegliwości, jak:bóle pleców, bóle karku, bóle mięśni, napięciowe bóle głowy, niewydolność krążenia, obrzęki, przykurcze, choroby reumatyczne.Masaż klasyczny stosuje się także przy nerwicach, stanach lękowych i depresji. Pozytywnie oddziałuje na psychikę i stan fizyczny osób przemęczonych.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- 30 minotowy masaż klasyczny lub leczniczy wybranej partii ciała (plecy, kark) w Salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Prosimy o rezerwację  telefoniczną powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.plKupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Kup kilka kuponów i ciesz się atrakcyjnym wygladem.

Opis szczegółowy

Masaż polega na stosowaniu różnorodnych metod dotykania: głaskania, rozcierania, oklepywania, ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Mogą to być techniki dynamiczne lub spokojne, o słabym lub mocnym natężeniu. Każdą z technik można stosować jedną lub dwiema rękami, w zależności od masowanego miejsca.Najdelikatniejszą techniką stosowaną podczas masażu klasycznego jest głaskanie - wykonywane zgodnie z kierunkiem całego masażu. Stosuje się je na początku i na końcu masowania. Głaskanie stosuje się, aby masowana osoba przyzwyczaiła się do dotyku masażysty, jej nerwy zostały uspokojone. Na tym etapie masażu rozprowadza się olejek po plecach i ramionach. Dzięki głaskaniu, masujący wyczuwa, gdzie pod skórą znajdują się napięte mięśnie, aby później je rozmasować.Rozcieranie, oklepywanie, ugniatanie i wyciskanie to techniki dynamiczniejsze i głębsze. W większym stopniu ingerują w tkanki i dzięki temu mają skuteczniejsze działanie niż samo głaskanie. Mogą jednak wywoływać ból u osób szczególnie wrażliwych oraz u osób, u których nie przeprowadzono odpowiedniego wywiadu i zastosowano techniki niedopasowane do jego stanu zdrowia. W takim przypadku należy poinformować o tym masażystę.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj