Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Manicure hybrydowy - skuteczny sposób na piękne dłonie!

za kupon Paznokcie hybrydowe - skuteczny sposób na piękne dłonie

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

40 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 40 zł

Oszczędzasz: 20%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za kupon Paznokcie hybrydowe - skuteczny sposób na piękne dłonie

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • ­Korzyści z manicuru hybrydowego:• Paznokcie wykonywane metodą hybrydową są bardzo trwałe. Można zapomnieć o odpryskach i nietrwałych lakierach.• Efekt utrzymuje się do trzech tygodni. Po tym okresie manicure hybrydowy trzeba wykonać ponownie.• Metoda hybrydowa to praca na naturalnej płytce paznokcia, dzięki temu paznokieć nie jest uszkadzany.• Na lakierze hybrydowym można umieścić jedynie bardzo delikatne zdobienia.• Paznokcie hybrydowe mają ładny i naturalny wygląd, a dodatkowo są błyszczące, znacznie bardziej niż w przypadku klasycznego manicure.• Zabieg nie wymaga posiadania długich paznokci. Manicure hybrydowy świetnie wygląda zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach.• Można go powtarzać tak często, jak się chce, bo zabieg nie osłabia płytki paznokcia!

Warunki

  • ­ Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - Manicure Hybrydowy w salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna.  Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Prosimy o rezerwację  telefoniczną powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.pl Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Kup kilka kuponów i ciesz się atrakcyjnym wygladem.

Opis szczegółowy

­ Manicure hybrydowy jest metodą stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch znanych w kosmetyce preparatów – lakieru i żelu. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.Manikiurzystka najpierw usuwa skórki, nadaje paznokciom odpowiednią długość i kształt. W celu uzyskania lepszego efektu płytkę paznokcia delikatnie spiłowuje się, nie uszkadzając jej. Ważne dla trwałości manicure jest też jej odtłuszczenie. Następnie nakłada się bazę, którą później utwardza się w lampie UV. Po utwardzeniu bazy nakładany jest lakier (w zależności od koloru 1-2 warstwy), który także jest utwardzany w lampie UV. Następnie paznokcie maluje się nabłyszczaczem. Na koniec wierzchnia, lepka warstwa nabłyszczacza zostaje zmyta. I manicure hybrydowy jest gotowy.Zabieg jest bezpieczny i nieszkodliwy dla paznokci. Dodatkowo, co zachęca wielbicielki hybrydowych paznokci, można go powtarzać tak często, jak się chce. I za każdym razem cieszyć się nowymi, pięknymi kolorami. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj