Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Manicure i Pedicure klasyczny + henna brwi i rzęs z regulacją. Specjalna promocja - zrób i wyglądaj atrakcyjnie!!!

Manicure i Pedicure klasyczny + henna brwi i rzęs z regulacją

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

49 zł

Wartość: 140 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 65%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Manicure i Pedicure klasyczny + henna brwi i rzęs z regulacją

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • Manicure i Pedicure nada Twoim dłoniom świeżość i blask. Podkreślisz swój indywidualny charakter i styl. Poczujesz się pewnie i atrakcyjnie! Usługi przeprowadzą dla Ciebie specjalistki z Salonu Urody Kosmetyka Pielęgnacyjna . Możesz zrealizować więcej niż jeden kupon, by cieszyć się pięknymi pazurkami przez długi czas.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - Manicure i Pedicure klasyczny + henna brwi i rzęs z regulacją w salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna.  Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Prosimy o rezerwację powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.pl pod numerem telefonu wskazanym w kuponie (zakładka - adres firmy).Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Kup kilka kuponów i ciesz się atrakcyjnym wygladem.

Opis szczegółowy

Jedyne 49 zł za kupon o wartości 80 zł za profesjonalną pielęgnację Manicure i Pedicure klasyczny + henna brwi i rzęs z regulacją.Być może nie zdajesz sobie sprawy, ale Twoje dłonie i stopy przekazują otoczeniu więcej informacji niż życzliwy sąsiad. Na jakość opowieści sąsiada nie masz wpływu. O wartość swojego przekazu możesz zadbać z dzisiejszym kuponem, decydując się na manicure i pedicure + henna brwi i rzęs z regulacją w Salonie Urody Kosmetyka Pielęgnacyjna . A za ten wyjątkowy pakiet usług zapłacisz jedyne 49 zł!Brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami lub zwykłego zaniedbania. Poddając się zabiegowi manicure, dokonasz istnej rewolucji na swoich rękach.  Paznokcie zyskują też naturalnie wyglądającą oprawę. Wysuszone dłonie potrzebują regeneracji bardziej niż nasz piękny kraj autostrad. Komplet zabiegów  poprawi kondycję skóry na dłoniach i stopach, wzmocni ją i odżywi, a także rozjaśni przebarwienia pigmentacyjne. Skóra odzyska blask, młodość i elastyczność. Dłonie i stopy szczególnie suche i wymagające głębokiej regeneracji znajdą ukojenie. Parafina przywróci dłoniom aksamitną gładkość.A że ładne i wypielęgnowane stopy przykuwają uwagę facetów nie mniej niż notowania posiadanych przez nich akcji, zdecyduj się na zabieg pedicure.W Salonie Urody Kosmetyka Pielęgnacyjna w miłej atmosferze Twoje dłonie i stopy odzyskają blask i świeżość. Zadbają o to doświadczone kosmetyczki, dla których praca to przede wszystkim pasja.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj