35,0 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 35,0 zł

Oszczędzasz: 30%

Oferta z: Polska Groupon

Masaż leczniczy kręgosłupa (34,99 zł) lub klasyczny całego ciała (54,99 zł) i więcej w Gabinecie Masażu Medius (do -39%)

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 509 548 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 lub 60 minut
  • dostępne masaże: klasyczny, leczniczy kręgosłupa, relaksacyjny, antycellulitowy (bańką chińską)

Masaż klasyczny to masaż o wszechstronnym działaniu. Regeneruje mięśnie, zwiększa ich elastyczność i sprężystość, redukuje tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, polepsza odżywianie tkanek. Masaż działa także przeciwbólowo oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Masaż relaksacyjny zmniejsza napięcie nerwowo-mięśniowe, wycisza umysł i wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia. Redukując stres, przywraca ciału energię potrzebną do codziennego funkcjonowania.

Masaż bańką chińską jest jedną z metod na pozbycie się cellulitu i wyszczuplenie sylwetki. Redukuje tkankę tłuszczową, oczyszcza organizm z toksyn, przyspiesza regenerację i odżywienie masowanych obszarów ciała. Skóra po masażu staje się jędrna i elastyczna.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 27 Lip 2043 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Łodzi

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj