Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Masaż leczniczy, klasyczny i inne

Masaż leczniczy kręgosłupa od 34,99 zł i więcej opcji w Gabinecie Masażu Medius (do -39%)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

35,0 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 35,0 zł

Oszczędzasz: 30%

Oferta z: Polska Groupon

Masaż leczniczy kręgosłupa od 34,99 zł i więcej opcji w Gabinecie Masażu Medius (do -39%)

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

 • Groupon ważny do 14.02.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 509 548 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Szczegóły:

 • czas trwania: ok. 30-60 minut
 • masaże do wyboru:
  • klasyczny (60 min),
  • relaksacyjny (60 min),
  • antycellulitowy (bańką chińską) (60 min),
  • leczniczy kręgosłupa (30 min).

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż o wszechstronnym działaniu. Regeneruje mięśnie, zwiększa ich elastyczność i sprężystość. Redukuje tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, polepsza odżywianie tkanek. Masaż działa także przeciwbólowo oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Masaż relaksacyjny zmniejsza napięcie nerwowo-mięśniowe, wycisza umysł i wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia. Redukując stres, przywraca ciału energię potrzebną do codziennego funkcjonowania.

Masaż bańką chińską jest jedną z najskuteczniejszych metod na pozbycie się cellulitu i wyszczuplenie sylwetki. Redukuje tkankę tłuszczową, oczyszcza organizm z toksyn, przyspiesza regenerację i odżywienie masowanych obszarów ciała. Skóra po masażu staje się jędrna i elastyczna.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj