Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Podniebna przygoda nad Łodzią

Łódź/Piotrków Trybunalski: lot zapoznawczy z nauką pilotowania 4-os. samolotu od 130 zł z Lotniczą Fundacją SkyLife

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

130 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 130 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Łódź/Piotrków Trybunalski: lot zapoznawczy z nauką pilotowania 4-os. samolotu od 130 zł z Lotniczą Fundacją SkyLife

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: w okresie od 01.10.2018 do 31 03.2019 mogą wystąpić ograniczenia w ustalaniu terminów realizacji lotów ze względu na ew. niekorzystne pod kątem wymagań lotniczych warunki atmosferyczne. Opcja Mini i Standard odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy 3 osób, opcja VIP odbędzie się z udziałem 1 lub 2 osób z wykupioną opcją Mini lub Standard. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 607 640, mailem: biuro@skylife.com.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego, min. 14 dni przed planowanym terminem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Dodatkowe informacje:

  • miejsce spotkania: Lotnisko Łódź-Lublinek lub Lotnisko AZP, Piotrków, ul. Przemysłowa 48
  • samoloty: m.in. Cessna, Piper, Tecnam; zależnie od dostępności
  • czas trwania lotu: 15-60 minut, w zależności od opcji
  • dodatkowo: możliwość wspólnego pilotowania (opcje: 1. i 2.) lub gwarantowane miejsce drugiego pilota z treningiem (opcja 3.)

W ramach warsztatów podczas zajęć teoretycznych uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu przedmiotów lotniczych (aerodynamika, nawigacja, meteorologia, medycyna lotu, łączność, procedury operacyjne).

Przy samolocie otrzymają instrukcje dotyczące lotu, aby mogli zrozumieć to, co będą obserwować i doświadczać. Następnie wezmą udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych i wykonaniu pełnej „checklisty”. Reszta należy do pilota, który przejmie inicjatywę, jeśli uczestnicy zdecydują się lecieć.

W czasie lotu będącego praktycznym ukoronowaniem warsztatów uczestnicy skonfrontują nabyte wiadomości teoretyczne z rzeczywistością, obserwując to, co jest niewidoczne z pozycji piechura.

Spotkanie teoretyczne trwa do 90 minut, 60 min trwa instruktaż przy samolocie oraz do 60 min spędza się w samolocie i w powietrzu, zależnie od wybranej opcji.

W opcji VIP uczestnik dodatkowo zapozna się z elementami praktycznego pilotażu, po którym będzie wiedział, jak wykonać następujące fazy lotu:

  • lot po prostej z utrzymaniem wysokości, prędkości i kursu,
  • skoordynowany zakręt,
  • kontrolowane wznoszenie i zniżanie.

Uczestnik lotu będzie uczestniczył w procedurze BRAVO (czynne obserwowanie pilotowania) w czasie startu i lądowania.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj