65 zł

Wartość: 89 zł

Cena: 65 zł

Oszczędzasz: 27%

Oferta z: Polska Groupon

65 zł: bilet na wielki mecz gwiazd siatkówki All-Star Volley Show w Atlas Arenie (zamiast 89 zł)

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. 3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie. Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Oferta

  • 65 zł zamiast 89 zł za bilet na All-Star Volley Show w kat. 89
  • Kiedy: 16.06.2018 o godz. 16
  • Gdzie: Atlas Arena, Łódź

Wymień kupon na bilet:

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

All-Star Volley Show – gwiazdy siatkówki

 Światowe gwiazdy siatkówki wystąpią w czerwcu w Łodzi i rozegrają Mecz Gwiazd. Wydarzenie będzie połączone z wyjątkowymi występami artystycznymi, jak np. pięćsetny koncert Dawida Kwiatkowskiego.

Mecz będzie stanowił prezentację i inaugurację siatkarskiej Drużyny Gwiazd Wszechczasów, która następnie rozegra mecze w różnych miejscach globu. Wśród postaci znanych w świecie siatkówki znajdą się m.in.: Giba, Vladimir Grbić, Paweł Zagumny, Kuba Jarosz, Ryszard Bosek, Rusłan Olichwier, David Lee, Vladimir Nikolov, Andrea Zorzi, Mauricio Lima, Samuele Papi, Raúl Quiroga, Michał Winiarski, Karol Kłos, Piotr Gruszka. Ambasadorami programu są Andrea Anastasi oraz Stephane Antiga.

All-Star Volley Show to także inauguracja społecznego programu „Graj o siebie”, którego ambasadorem jest Dawid Kwiatkowski. Program ten ma na celu promowanie przez gwiazdy siatkówki zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży, a w szczególności walkę z otyłością, uprawianie sportu, korektę wad postawy, zdrowe odżywianie.

Wydarzenie uświetni mutimedialno-artystyczne show, czyli występ artystów polskiej sceny muzycznej, wybitnych tancerzy w spektakularnej oprawie efektów pirotechnicznych.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj