Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wymiana kół lub opon

Wymiana kół z wyważeniem od 29,99 zł i więcej w Auto Manufaktura (do -50%)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

30,0 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 30,0 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska Groupon

Wymiana kół z wyważeniem od 29,99 zł i więcej w Auto Manufaktura (do -50%)

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dodatkowe informacje: w momencie przybycia należy okazać wydrukowany groupon. 10% rabatu na nowe opony, 50% rabatu (15 zł) na wymianę oleju w silniku przy zakupie oleju na miejscu (ceny: olej półsyntetyczny - 23 zł za litr, syntetyczny - 30 zł za litr). Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 42 207 17 17 lub 795 680 451.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Jazda zimą na oponach letnich jest równie rozsądna, jak umieszczanie funkcji drzemki w alarmie przeciwpożarowym. Nie czekaj zatem na ostatni dzwonek i już dziś wybierz się do Auto Manufaktury z dzisiejszym grouponem.
Oferta
1) 29,99 zł zamiast 60 zł za wymianę kół z wyważeniem,
2) 35,99 zł zamiast 70 zł za wymianę opon na felgach stalowych od 12” do 14” z wyważeniem,
3) 39,99 zł zamiast 80 zł za wymianę opon na felgach stalowych od 15” do 17” z wyważeniem (z wyłączeniem busów i aut dostawczych do 3,5 tony)
4) 49,99 zł zamiast 100 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 13” do 15” z wyważeniem,
5) 59,99 zł zamiast 120 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 16” do 18” z wyważeniem.
Specjaliści dbają o wymianę opon zarówno na felgach stalowych, jak i aluminiowych, co znacznie skraca drogę hamowania. Wyważenie poprawia przyczepność i sterowność pojazdu. Zdecydować się można również na wymianę kół, niezbędną w przypadku naruszenia ich struktury i konieczności wykonania napraw.
Auto Manufaktura
Serwis świadczy usługi nie tylko dla aut osobowych, ale także dla pojazdów dostawczych oraz ciężarowych. Na miejscu można skorzystać m.in. z naprawy automatycznej skrzyni biegów, diagnostyki komputerowej, wymiany i przechowywania opon lub napraw powypadkowych. W ramach pomocy fachowcy oferują auta zastępcze, dojazd do klienta oraz odbiór pojazdów na lawecie. A jeśli zaistnieje taka potrzeba kierowcy otrzymują w serwisie części zamienne do wszystkich modeli aut.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.