Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wymiana kół lub opon

Wymiana kół z wyważeniem od 29,99 zł i więcej w Auto Manufaktura (do -50%)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

30,0 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 30,0 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska Groupon

Wymiana kół z wyważeniem od 29,99 zł i więcej w Auto Manufaktura (do -50%)

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dodatkowe informacje: w momencie przybycia należy okazać wydrukowany groupon. 10% rabatu na nowe opony, 50% rabatu (15 zł) na wymianę oleju w silniku przy zakupie oleju na miejscu (ceny: olej półsyntetyczny - 23 zł za litr, syntetyczny - 30 zł za litr). Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 42 207 17 17 lub 795 680 451.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Jazda zimą na oponach letnich jest równie rozsądna, jak umieszczanie funkcji drzemki w alarmie przeciwpożarowym. Nie czekaj zatem na ostatni dzwonek i już dziś wybierz się do Auto Manufaktury z dzisiejszym grouponem.
Oferta
1) 29,99 zł zamiast 60 zł za wymianę kół z wyważeniem,
2) 35,99 zł zamiast 70 zł za wymianę opon na felgach stalowych od 12” do 14” z wyważeniem,
3) 39,99 zł zamiast 80 zł za wymianę opon na felgach stalowych od 15” do 17” z wyważeniem (z wyłączeniem busów i aut dostawczych do 3,5 tony)
4) 49,99 zł zamiast 100 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 13” do 15” z wyważeniem,
5) 59,99 zł zamiast 120 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 16” do 18” z wyważeniem.
Specjaliści dbają o wymianę opon zarówno na felgach stalowych, jak i aluminiowych, co znacznie skraca drogę hamowania. Wyważenie poprawia przyczepność i sterowność pojazdu. Zdecydować się można również na wymianę kół, niezbędną w przypadku naruszenia ich struktury i konieczności wykonania napraw.
Auto Manufaktura
Serwis świadczy usługi nie tylko dla aut osobowych, ale także dla pojazdów dostawczych oraz ciężarowych. Na miejscu można skorzystać m.in. z naprawy automatycznej skrzyni biegów, diagnostyki komputerowej, wymiany i przechowywania opon lub napraw powypadkowych. W ramach pomocy fachowcy oferują auta zastępcze, dojazd do klienta oraz odbiór pojazdów na lawecie. A jeśli zaistnieje taka potrzeba kierowcy otrzymują w serwisie części zamienne do wszystkich modeli aut.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj