Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Rytuał w łaźni błotnej z jacuzzi

Oczyszczający rytuał w łaźni błotnej z jacuzzi perełkowym za 39,99 zł i więcej opcji w Destresso (do -41%)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

40,0 zł

Wartość: 65 zł

Cena: 40,0 zł

Oszczędzasz: 38%

Oferta z: Polska Groupon

Oczyszczający rytuał w łaźni błotnej z jacuzzi perełkowym za 39,99 zł i więcej opcji w Destresso (do -41%)

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 534 100 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 4 opcji

Rytuał z glinkami lub naturalnym peelingiem w łaźni błotnej + 30 minut w jacuzzi perełkowym:

  • 39,99 zł zamiast 65 zł za rytuał dla 1 osoby,
  • 78,99 zł zamiast 130 zł za rytuał dla 2 osób,
  • 114,99 zł zamiast 195 zł za rytuał dla 3 osób,
  • 156,99 zł zamiast 260 zł za rytuał dla 4 osób.

Seans poprzedza oczyszczający prysznic. Następnie ciało nacierane jest aksamitną zieloną glinką ze skał krzemionkowo-aluminiowych, bogatą w krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód i wiele innych mikroelementów. Ta stuprocentowa glinka posiada właściwości dezynfekujące, absorpcyjne i gojące rany.

W pierwszych 10 minutach w łaźni nie jest wytwarzana para – w tym czasie temperatura powietrza wzrasta do ok. 35-50 stopni, dzięki czemu maseczka zasycha, działając ściągająco na ciało. Po upływie tego czasu zaczyna pojawiać się para, co zmiękcza maseczkę, którą należy wmasować, co da efekt dogłębnego oczyszczenia i znormalizowania skóry. Następnym etapem (po 10 minutach) jest deszczyk igiełkowy, masujący kark, barki i jednocześnie zmywający wcześniej nałożoną glinkę.

Drugim etapem zabiegu jest pobyt w czternastoosobowym jacuzzi perełkowym, gdzie ogromna liczba bąbelków i biczy wodnych z koloroterapią pozwoli na całkowite odprężenie.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.