40,0 zł

Wartość: 65 zł

Cena: 40,0 zł

Oszczędzasz: 38%

Oferta z: Polska Groupon

Oczyszczający rytuał w łaźni błotnej ze strefą saun z jacuzzi perełkowym za 39,99 zł i więcej w Destresso (do -41%)

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 534 100 z uwzględnieniem , że usługa będzie realizowana w ramach grouponu oraz podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 4 opcji

Rytuał z glinkami lub naturalnym peelingiem w łaźni błotnej + 30 minut w strefie saun z jacuzzi perełkowym:

  • 39,99 zł zamiast 65 zł za rytuał dla 1 osoby,
  • 78,99 zł zamiast 130 zł za rytuał dla 2 osób,
  • 114,99 zł zamiast 195 zł za rytuał dla 3 osób,
  • 156,99 zł zamiast 260 zł za rytuał dla 4 osób.

Seans poprzedza oczyszczający prysznic. Następnie ciało nacierane jest aksamitną zieloną glinką ze skał krzemionkowo-aluminiowych, bogatą w krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód i wiele innych mikroelementów. Ta stuprocentowa glinka posiada właściwości dezynfekujące, absorpcyjne i gojące rany.

W pierwszych 10 minutach w łaźni nie jest wytwarzana para – w tym czasie temperatura powietrza wzrasta do ok. 35-50 stopni, dzięki czemu maseczka zasycha, działając ściągająco na ciało. Po upływie tego czasu zaczyna pojawiać się para, co zmiękcza maseczkę, którą należy wmasować, co da efekt dogłębnego oczyszczenia i znormalizowania skóry. Następnym etapem (po 10 minutach) jest deszczyk igiełkowy, masujący kark, barki i jednocześnie zmywający wcześniej nałożoną glinkę.

Rytuał w łaźni błotnej, jak to w przypadku okładów na całe ciało polega na tym, że w łaźni błotnej przebywa się bez żadnego kostiumu kąpielowego. Na czas rytuału światło w łaźni jest zgaszone poza jedną czerwoną diodą i łaźnia jest wtedy do dyspozycji tylko osób, które są na rytuale glinkowym. Klient naciera się glinkami już sam. Po przebraniu klient zgłasza się do Vital Baru po odbiór glinek i dalsze instrukcje.

Pobyt w ramach grouponu trwa 60 minut i 10 minut na przebranie się. Każde kolejne rozpoczęte 15 minut jest dodatkowo płatne 5 zł.

Drugim etapem zabiegu jest pobyt w czternastoosobowym jacuzzi perełkowym, gdzie ogromna liczba bąbelków i biczy wodnych z koloroterapią pozwoli na całkowite odprężenie.

Dodatkowe informacje jak korzystać z obketu dostępne tutaj

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Paź 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Łodzi

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj