Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lotnicza Przygoda

Warsztaty zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem od 389 zł z Fundacją SkyLife

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

389 zł

Wartość: 389 zł

Cena: 389 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Warsztaty zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem od 389 zł z Fundacją SkyLife

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: w okresie od 01.10.2018 do 31 03.2019 mogą wystąpić ograniczenia w ustalaniu terminów realizacji lotów ze względu na ew. niekorzystne pod kątem wymagań lotniczych warunki atmosferyczne. Opcja Standard będzie realizowana pod warunkiem zebrania się grupy 3 osób. Uwaga: maksymalna waga uczestnika w opcji Standard to 85 kg.   Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 607 640, mail biuro@skylife.com.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego, min. 14 dni przed planowanym terminem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

Warsztaty zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem:

  • 389 zł za opcję Standard dla 1 osoby (zajęcia w grupie 3 osób)
  • 689 zł za opcję VIP (zajęcia w grupie 2-3 osobowej, gwarantowane miejsce „drugiego pilota” + trening)
  • 2689 zł za opcję VIP Extra wg. ustaleń indywidualnych (opcja Standard + opcja VIP + dodatkowy czas)

Opcja Standard: w ramach warsztatów, podczas zajęć teoretycznych uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu przedmiotów lotniczych (aerodynamika, nawigacja, meteorologia, medycyna lotu, łączność, procedury operacyjne).

Przy samolocie otrzymają instrukcje dotyczące lotu, aby mogli zrozumieć to, co będą obserwować i doświadczać. Następnie wezmą udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych i wykonaniu pełnej „checklisty”. Reszta należy do pilota, który przejmie inicjatywę jeśli uczestnicy zdecydują się lecieć.

W czasie lotu będącego praktycznym ukoronowaniem warsztatów, uczestnicy skonfrontują nabyte wiadomości teoretyczne z rzeczywistością, obserwując to, co jest niewidoczne z pozycji piechura.

Spotkanie teoretyczne trwa do 90 minut, 60 min instruktaż przy samolocie oraz do 30 min w samolocie i w powietrzu.

W opcji VIP opcja Standard + uczestnik dodatkowo zapozna się z elementami praktycznego pilotażu, po którymbędzie wiedział jak wykonać następujące fazy lotu:

  • lot po prostej z utrzymaniem wysokości, prędkości i kursu,
  • skoordynowany zakręt,
  • kontrolowane wznoszenie i zniżanie.

Uczestnik lotu będzie uczestniczył w procedurze BRAVO (czynne obserwowanie pilotowania) wczasie startu i lądowania.

Opcja VIP Extra opcja Standard + opcja VIP + dodatkowy czas (do 60 min) w samolocie, niezbędny na odbycie lotunawigacyjnego w oparciu o zdobyta wiedzę z nawigacji lotniczej tak, by nie zgubić się wpowietrzu przy niesprzyjających warunkach pogodowych, Możliwe międzylądowanie nainnym lotnisku.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania lotu: do 20 min dla opcji Standard i VIP oraz do 80 min dla opcji VIP EXTRA
  • miejsce spotkania: Lotnisko Łódź-Lublinek, ul. Gen.S. Maczka 35 lub ul.Pilska 9
  • samoloty: m.in. Cessna, Piper, Tecnam zależnie od dostępności

Fundacja SkyLife

Podziwianie Łodzi i jej okolic z lotu ptaka jest możliwe dzięki doświadczonym pilotom współdziałającym ze SkyLife, którzy zabierają w przestworza samolotem Cessna, Piper czy Tecnam. Warto wiedzieć, że Fundacja SkyLife przeznacza część przychodu na szerzenie wiedzy i urzeczywistnianie lotniczych marzeń wśród podopiecznych innych fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj