300,0 zł

Wartość: 300,0 zł

Cena: 300,0 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Wybielanie zębów metodą nakładkową od 299,99 zł w Arie Stomatologia Medycyna

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. wizyt: poniedziałek, środa, czwartek 10-19. Prosimy o rezerwację wizyty od razu po zakupie Grouponu. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 42 307 06 00. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 2 opcji

Wybielanie zębów metodą nakładkową

  • 299,99 zł za wybielanie zębów dla 1 osoby
  • 594,99 zł za wybielanie zębów dla 2 osób

W ramach oferty:

  • 2 wizyty w gabinecie – podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadza badanie mające na celu zakwalifikowanie pacjenta do wybielania. Przeciwwskazaniem mogą być m.in. rozległe ubytki lub problemy periodontologiczne – więcej informacji dostępnych na stronie tutaj. Jeśli Pacjent jest zakwalifikowany do wybielania, lekarz dentysta pobiera wyciski, pozwalające na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta i wygodna nakładka dopasowana jest do kształtu uzębienia, co zapewnia komfort wybielania podczas 2-7-dniowej, nocnej kuracji. Na drugiej wizycie, tydzień później, lekarz stomatolog wydaje nakładkę i strzykawkę z żelem oraz wyjaśnia, w jaki sposób używać zestawu.
  • indywidualnie dopasowana do zębów pacjenta nakładka wybielająca (2 łuki)
  • 1 żel wybielający 16% Zoom NiteWhite.
  • pudełko do przechowywania nakładek wybielających.

Zawarty w żelu wybielającym nadtlenek karbamidu (carbamide peroxide) charakteryzuje się dłuższym i silniejszym działaniem od nadtlenku wodoru (stosowanego w innych żelach wybielających). Zauważalne efekty widoczne są po 7 dniach stosowania preparatu. Więcej informacji dostępnych na stronie.Prosimy przed zakupem Grouponu zapoznać się z informacjami na temat wybielania nakładkowego i przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu (linki do artykułów podane powyżej). W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z rejestracją Arie Stomatologia: 42 307 06 00.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 31 Lip 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Łodzi

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj