16 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 16 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za ZABIEG ELEKTROSTYMULACJI w Salonie Kosmetycznym Uroda. Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej czy cellulitu.

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • Elektrostymulacja to zabieg - który poprawia kształt ciała w obrębie brzucha, ud, wokół talii i pośladków – po prostu wszędzie tam, gdzie tłuszczyk nie boi się ani diety, ani ćwiczeń. Dodatkowo poprawimy jędrność i obwisłość skóry, redukując cellulit.   Zabieg wykonuje się urządzeniem do elektrostymulacji i polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą fal ultradźwiękowych. Do mięśni poprzez elektrody dociera wiązka fal powodując ich skurcz - podobny do efektu ćwiczeń na urządzeniach fitness. Przyjmuje się, iż półgodzinna stymulacja mięśni odpowiada 1000 brzuszkom. Podczas trwania zabiegu odczuwamy drgania na skórze.

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.  Oferta obejmuje zabieg elektrostymulacji W Salonie Kosmetycznym Uroda.Godziny otwarcia Salonu: poniedziałek – piątek 10.00 - 18.00, sobota 9.00 - 14.00.Realizacja kuponów w Salonie Kosmetycznym Uroda przy ul. Kilińskiego 139 w Łodzi (róg Kilińskiego i Piłsudskiego).Chęć realizacji kuponu należy zgłosić telefonicznie, dokonując rezerwacji pod numerem telefonu: 42 674-33-01.Jeżeli wizyta nie zostanie odwołana lub przeniesiona minimum 24 godziny przed umówionym terminem – kupon przepada.1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

Opis szczegółowy

Mamy gorącą wiosnę i nadchodzące lato, a wraz z nim czas na piaszczystą plażę, krótkie szorty, odsłaniające nogi mini i kolorowe bikini. To także najlepszy moment, żeby zadbać o swoje ciało! Jak poprawić swoją formę?Sposobów jest wiele, my proponujemy nieinwazyjny, bezbolesny zabieg poprawiający kształt ciała w obrębie brzucha, ud, wokół talii i pośladków – po prostu wszędzie tam, gdzie tłuszczyk nie boi się ani diety, ani ćwiczeń. Dodatkowo poprawimy jędrność i obwisłość skóry, redukując cellulit. Zabieg wykonuje się urządzeniem do elektrostymulacji i polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą fal ultradźwiękowych.Do mięśni poprzez elektrody dociera wiązka fal powodując ich skurcz - podobny do efektu ćwiczeń na urządzeniach fitness. Przyjmuje się, iż półgodzinna stymulacja mięśni odpowiada 100 brzuszkom. Podczas trwania zabiegu odczuwamy drgania na skórze.Ty czytasz książkę, a maszyna za Ciebie pracuje. Sylwetka będzie wymodelowana, zaś skóra stanie się bardziej zwarta i jędrna. Po takim zabiegu dużo łatwiej przyjemniej będzie wejść na słoneczna plażę!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj