16 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 16 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za ZABIEG ELEKTROSTYMULACJI w Salonie Kosmetycznym Uroda. Pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej czy cellulitu.

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • Elektrostymulacja to zabieg - który poprawia kształt ciała w obrębie brzucha, ud, wokół talii i pośladków – po prostu wszędzie tam, gdzie tłuszczyk nie boi się ani diety, ani ćwiczeń. Dodatkowo poprawimy jędrność i obwisłość skóry, redukując cellulit.   Zabieg wykonuje się urządzeniem do elektrostymulacji i polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą fal ultradźwiękowych. Do mięśni poprzez elektrody dociera wiązka fal powodując ich skurcz - podobny do efektu ćwiczeń na urządzeniach fitness. Przyjmuje się, iż półgodzinna stymulacja mięśni odpowiada 1000 brzuszkom. Podczas trwania zabiegu odczuwamy drgania na skórze.

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.  Oferta obejmuje zabieg elektrostymulacji W Salonie Kosmetycznym Uroda.Godziny otwarcia Salonu: poniedziałek – piątek 10.00 - 18.00, sobota 9.00 - 14.00.Realizacja kuponów w Salonie Kosmetycznym Uroda przy ul. Kilińskiego 139 w Łodzi (róg Kilińskiego i Piłsudskiego).Chęć realizacji kuponu należy zgłosić telefonicznie, dokonując rezerwacji pod numerem telefonu: 42 674-33-01.Jeżeli wizyta nie zostanie odwołana lub przeniesiona minimum 24 godziny przed umówionym terminem – kupon przepada.1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

Opis szczegółowy

Mamy gorącą wiosnę i nadchodzące lato, a wraz z nim czas na piaszczystą plażę, krótkie szorty, odsłaniające nogi mini i kolorowe bikini. To także najlepszy moment, żeby zadbać o swoje ciało! Jak poprawić swoją formę?Sposobów jest wiele, my proponujemy nieinwazyjny, bezbolesny zabieg poprawiający kształt ciała w obrębie brzucha, ud, wokół talii i pośladków – po prostu wszędzie tam, gdzie tłuszczyk nie boi się ani diety, ani ćwiczeń. Dodatkowo poprawimy jędrność i obwisłość skóry, redukując cellulit. Zabieg wykonuje się urządzeniem do elektrostymulacji i polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą fal ultradźwiękowych.Do mięśni poprzez elektrody dociera wiązka fal powodując ich skurcz - podobny do efektu ćwiczeń na urządzeniach fitness. Przyjmuje się, iż półgodzinna stymulacja mięśni odpowiada 100 brzuszkom. Podczas trwania zabiegu odczuwamy drgania na skórze.Ty czytasz książkę, a maszyna za Ciebie pracuje. Sylwetka będzie wymodelowana, zaś skóra stanie się bardziej zwarta i jędrna. Po takim zabiegu dużo łatwiej przyjemniej będzie wejść na słoneczna plażę!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.