35,0 zł

Wartość: 46 zł

Cena: 35,0 zł

Oszczędzasz: 24%

Oferta z: Polska Groupon

34,99 zł zamiast 46 zł: 2 bilety na wybrany spektakl w Teatrze Zamiast

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Warunki

  • Groupon ważny do 30.06.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie obejmuje: premier, spektakli gościnnych  Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 362 749.  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Oferta

  • 34,99 zł zamiast 46 zł za 2 bilety na dowolnie wybrany spektakl

Przykładowe spektakle:

„#DBRMPP”

Spektakl to podróż po świecie pełnym kiczu. Wielokrotnie nagradzana w przedstawieniu choreografia jest swoistym obrazem, który balansuje między dobrą zabawą a wizją bezradnego człowieka.

„Ego Te Absolvo”

Spektakl powstały na podstawie pamiętnika ks. płk. Józefa Panasia to próba pokazania i zarazem zrozumienia tego, co się działo wówczas w sercach i umysłach młodych ludzi wyruszających na front.

„Curko moja ogłoś to”

Spotkana w trakcie wernisażu malarki naiwna Maria Wnęk staje się impulsem do rozważań na temat relacji społecznych i postrzegania osób z marginesu.  Spektakl ten, to muzyczna wyprawa w świat sztuki, szaleństwa i skostniałych przekonań - czyich?


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj