36 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 36 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Manicure i Pedicure klasyczny z malowaniem jednobarwnym lub french. Specjalna promocja - zrób i wyglądaj atrakcyjnie!!!

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • Manicure i Pedicure nada Twoim dłoniom świeżość i blask.Podkreślisz swój indywidualny charakter i styl. Poczujesz się pewnie i atrakcyjnie!Usługi przeprowadzą dla Ciebie specjalistki z Salonu Urody Aleksandra.Możesz zrealizować więcej niż jeden kupon, by cieszyć się pięknymi pazurkami przez długi czas.

Warunki

  • Kupon można realizować od 20 marca 2012 do 20 czerwca 2012 r.Kupon ważny przez 3 miesiące.1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.Prosimy o rezerwację  powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.pl pod numerem tel: 42 648 70 26 lub na adrs e-mail: matkola@gmail.com

Opis szczegółowy

Jedyne 36 zł za kupon o wartości 80 zł za profesjonalną pielęgnację Manicure i Pedicure klasyczny z malowaniem jednobarwnym lub french.Być może nie zdajesz sobie sprawy, ale Twoje dłonie i stopy przekazują otoczeniu więcej informacji niż życzliwy sąsiad. Na jakość opowieści sąsiada nie masz wpływu. O wartość swojego przekazu możesz zadbać z dzisiejszym kuponem, decydując się na manicure i pedicure w Salonie Urody Aleksandra. A za ten wyjątkowy pakiet usług zapłacisz jedyne 36 zł!Brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami lub zwykłego zaniedbania. Poddając się zabiegowi manicure hybrydowego, dokonasz istnej rewolucji na swoich rękach. Przewaga nad tradycyjnym manicurem zawiera się w tym, iż podczas zabiegu wykorzystywane są produkty typu hybrid nail color. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru i światłoutwardzanego żelu. Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta nie odpryskuje jak zwykły lakier. Paznokcie zyskują też naturalnie wyglądającą oprawę.Wysuszone dłonie potrzebują regeneracji bardziej niż nasz piękny kraj autostrad. Komplet zabiegów  poprawi kondycję skóry na dłoniach i stopach, wzmocni ją i odżywi, a także rozjaśni przebarwienia pigmentacyjne. Skóra odzyska blask, młodość i elastyczność. Dłonie i stopy szczególnie suche i wymagające głębokiej regeneracji znajdą ukojenie. Parafina przywróci dłoniom aksamitną gładkość, a masaż zapewni uczucie relaksu i odprężenia.A że ładne i wypielęgnowane stopy przykuwają uwagę facetów nie mniej niż notowania posiadanych przez nich akcji, zdecyduj się na zabieg pedicure.W Salonie Urody Aleksandra w miłej atmosferze Twoje dłonie i stopy odzyskają blask i świeżość. Zadbają o to doświadczone kosmetyczki, dla których praca to przede wszystkim pasja.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.