24 zł

Wartość: 56 zł

Cena: 24 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

24 zł zamiast 56 zł za 2 całodniowe bilety wstępu do sali zabaw „Ufolandia” – pozwól dziecku wyszaleć się, a sobie daj odpocząć!

Zniżka zakupów grupowych z Łodzi

Ważne

  • 1 bilet uprawnia do wejścia do "Ufolandii" 1 dziecko wraz z opiekunem,
  • Ufolandia to duże (500 m2) i nowoczesne centrum zabaw dla dzieci, w którym znajdują się: - profesjonalna sala kinowa UfoCinema - wyświetlane są w niej filmy i bajki głównie z wytwórni Walt Disney Pictures, Pixar oraz Dream Works, - dostęp do strefy promocyjnej UfoGames Kinect Xbox 360 - multimedialne zabawy ruchowe, - dziecięce konstrukcje wspinaczkowe, trampoliny, zjeżdżalnie, rowerki, hulajnogi, małpi gaj i wiele innych wspaniałych atrakcji, - UfoCafe z prasą i dostępem do Internetu dla rodziców,- Klub Malucha, czyli zajęcia muzyczno-plastyczne z elementami języka angielskiego, dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat,
  • W weekend oszczędzasz aż 46 zł, a rabat wynosi 66%!
  • Wspaniała zabawa dla całej rodziny!

Warunki

  • Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 3 kupony,
  • „Ufolandia” jest czynna 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00,
  • Seanse filmowe odbywają się w weekendy: - seanse filmowe krótkometrażowe dla dzieci od 2 do 4 lat - 10:15-11:00 i 16:15-17:00, - filmy i bajki długometrażowe - 11:15-12:45, - repertuar do sprawdzenia na miejscu lub telefonicznie,
  • Klub Malucha startuje 14.04; zajęcia będą odbywały się w środy i piątki od 10:30.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Nie pozwól swojemu dziecku na nudę! Daj mu dostęp do najlepszych zabaw sprawnościowych, edukacyjnych gier i multimedialnych nowości. Niech wyzwoli wszystkie pokłady energii, a Ty w tym czasie zadbaj o siebie. Przemęczony rodzic jest przecież rodzicem niecierpliwym. Nie opieraj się takim ofertom - już teraz złap kupon Citeam!

Niekończąca się przygoda
Profesjonalne kino, w którym Twoje dziecko zobaczy najlepsze filmy animowane i z którymi rozbudzi swoją wyobraźnię, to właśnie Ufolandia! Centrum oferuje niezwykły świat Kinect, w którym wszystkie czynności sterowane są za pomocą ruchu ciała gracza! Wasze pociechy mogą również skorzystać z klasycznych - choć równie ważnych dla rozwoju dziecka - torów przeszkód i zabaw: małpiego gaju, trampoliny, wspinaczki, hulajnogi - to tylko część propozycji. Ufolandia to aż pół kilometra kwadratowego przestrzeni zorganizowanej tak, by Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo.

Przyjazne rodzicom
Ufolandia jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce centrów zabaw dla dzieci. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby rodzice, którzy przyprowadzają tu swoje pociechy, mieli pewność, że otrzymają one maksymalną dawkę wrażeń i jednocześnie będą bezpieczne. Organizatorzy zadbali ponadto o wypoczynek samych rodziców! Podczas zabawy dziecka rodzice mogą odpocząć przy kawie, przeczytać gazetę lub skorzystać z Internetu.

Mnóstwo zabawy dla dzieci i relaksu dla rodziców za naprawdę niewielką cenę. Nie przegap tej szansy.

24 56 zł zamiast 32 zł Oszczędzasz 57% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Łódź,Rydzowa 12

http://www.ufolandia.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.