250 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 250 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

250 zł zamiast 500 zł (-50%) za bon na Kurs dla otyłych „Wyzwanie na odchudzanie’’

Zniżka zakupów grupowych z Krosno

Ważne

  • Na kursie nauczysz się jak tracić na wadze zdrowo się odżywiając.
  • Właściwe żywienie jest bezspornie najważniejszą powinnością każdego człowieka. Dostarcza nam energii i materiałów, które stanowią o ciągłości procesów życiowych naszego organizmu. Co i jak jemy, jest wyrażeniem naszego stosunku do swojego zdrowia, zarówno fizycznego jak psychicznego. Ten najważniejszy proces życiowy może być dla każdego eliksirem młodości, cudownym lekiem w wielu chorobach, jak i naszym zabójcą. Wszyscy już wiedzą, iż wysoko - przetworzona żywność nie jest dobrym źródłem podstawowych elementów odżywczych dla naszego organizmu. Z drugiej strony żywność tak zwana ekologiczna też może nieść ze sobą wiele pułapek dla naszego zdrowia. Na przykład, jej skład chemiczny może być uzależniony od czystości środowiska, w którym powstała. Kierowanie się ogólnie przyjętymi standardami może powodować błędy żywieniowe prowadzące do zaburzeń metabolicznych.

Warunki

  • Celem kursu ma być przebudowanie Twojego modelu jedzenia i Twoich nawyków w taki sposób, który pozwoli cieszyć się dobrą sylwetką i znakomitym samopoczuciem na zawsze.
  • Bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
  • Nasz kurs to perfekcyjnie i optymalnie zaplanowany Twój czas jest w nich, aż 12 spotkań - 12 tematów,
  • Zapisów można dokonywać od dnia 14.02.2012
  • Spotkania 2x w tygodniu, spotkania prowadzić będzie Dietetyk.
  • Kurs odchudzania to: 12 spotkań - 12 tematów, Spotkania 2x w tygodniu, spotkania prowadzić będzie Dietetyk.
  • Jedna osoba może kupić i wykorzystać max 2 bony

Opis szczegółowy

Gabinet Profilaktyki Zdrowia Krosno to kameralna atmosfera, profesjonalna i miła obsługa. Celem kursu ma być przebudowanie Twojego modelu jedzenia i Twoich nawyków w taki sposób, który pozwoli cieszyć się dobrą sylwetką i znakomitym samopoczuciem na zawsze. Właściwe żywienie jest bezspornie najważniejszą powinnością każdego człowieka. Dostarcza nam energii i materiałów, które stanowią o ciągłości procesów życiowych naszego organizmu. Natomiast witaminy i składniki mineralne odgrywają we wszystkich procesach przemiany materii kolosalną rolę. Ponieważ organizm na ogół nie potrafi ich sam syntezować, muszą być dostarczane z zewnątrz. Gorzej, bo niektórych z nich (np. witaminy C) nie potrafimy nawet magazynować w dostatecznej ilości i - aby utrzymać zdrowie - trzeba je dostarczać codziennie i to przez całe życie.

Studio czynne od poniedziałku do piątku


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Profilaktyki Zdrowia ul. Wojska Polskiego 22 38-400 Krosno tel. 697 574 943 oraz 601 574 943 rejestracja: tel. 697 574 943 e-mail:

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.