60,0 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 60,0 zł

Oszczędzasz: 40%

Oferta z: Polska Groupon

Od 59,99 zł: bilety na wybrany spektakl w Teatrze Nowym (do -45%)

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Warunki

  • Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na bilet. Dowolne miejsca do wyboru na sali.  Kasy są otwarte 1 godz. przed spektaklem. Groupony należy wymienić najpóźniej 15 min przed spektaklem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 426 45 06  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

Bilety na wybrany spektakl

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 2 bilety,
  • 84,99 zł zamiast 150 zł za 3 bilety,
  • 109,99 zł zamiast 200 zł za 4 bilety.

W repertuarze m.in.:

„Samobójca”

Związek Radziecki. Późne lata 20-te. Pozbawiony pracy i jakichkolwiek życiowych podniet Siemion Siemionowicz Podsiekalnikow zaczyna głośno rozmyślać o samobójstwie. Początkowy strach, jaki ta deklaracja budzi w jego najbliższym otoczeniu, sprawia z czasem że Sienia staje się bohaterem masowej wyobraźni, a coraz więcej osób z jego otoczenia w jego bohaterskiej, samobójczej śmierci widzi szansę własnego awansu społecznego i politycznego.

„Lubiewo”

Starzejący się homoseksualiści: on- Patrycja i on-Lukrecja, którzy w latach swojej świetności „polowały” w parku na heteroseksualnych mężczyzn, zostają zamknięci w swojej przeszłości w starym gomułkowskim bloku. Nieustannie toczą opowieści o AIDS, które zbierało pierwsze żniwo wśród ich przyjaciół, kiedy wolna Polska otworzyła swe granice, o seksualnych przygodach w parku, o rosyjskich żołnierzach stacjonujących w komunistycznej Polsce…

„Pokój do wynajęcia”

Pełna surrealizmu, komedia o miłości i bliskości we współczesnym świecie. Rozmowa dwójki bohaterów staje się początkiem dyskusji o relacjach i emocjach. W ich dywagacjach pojawia się obraz człowieka, który pragnie odnaleźć swoje miejsce w świecie. Tytuł spektaklu jest więc metaforą, w której pokój oznacza ludzkie wnętrze, zaś jego wynajęcie jest tak naprawdę jego wypełnieniem, wypełnieniem sensem życia.

„My z ZMP”

Opowieść o organizacji przełomu lat 40 i 50 ubiegłego wieku. Do jej szeregów należało wówczas niemal 100% uczniów i studentów zaś jej przesłaniem było: ”Od młodych ludzi zależy przyszłość naszego kraju, przyszłość socjalizmu, który młode pokolenie przeobrazi w powszechny dobrobyt i powszechne szczęście”. 

„Moskwa Pietuszki”

Opowieść na granicy rockowego koncertu i spektaklu wg. poematu Wieniedikta Jerofiejewa. W jej trakcie, widzowie wspólnie z aktorami przyjrzą się smutnemu obrazowi współczesnego, uzależnionego od alkoholu narodu rosyjskiego.

„Casting”

Przedstawienie oparte na ruchu i niespełnionym trójkącie miłosnym: troje aktorów, bez pracy, trzy relacje. On kocha ją. Ona kocha jego. Ale on kocha jego. Spektakl grany w języku słowackim z polskimi napisami

Aktualny repertuar dostępny tutaj:

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 5 Lip 2041 21:59:59 +0100

Kup teraz

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj