38 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 38 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

38 zł zamiast 100 zł (-62%) za bon na trening mięśni na symulatorze przygotowującym do sezonu narciarskiego! Zabezpieczasz się przed bólem mięśni i kontuzjami na stoku!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Skorzystaj z profesjonalnego treningu mięśni, który nie wiąże się z żadnym wysiłkiem . Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu ciała, maksymalnie wykorzystasz czas na stoku.
  • U nas w miłej, nieskrępowanej atmosferze, o dowolnie wybranej przez Państwa porze - przy pomocy symulatora treningowego, wspaniale poprawisz kondycję, motorykę ciała, wzmocnisz mięśnie i ogólny stan swojego organizmu . Dodatkowym bonusem jest fakt, że podczas treningu możesz poczytać gazetę lub się zdrzemnąć. Wymagamy wysiłku od Twoich mięsni ale nie od Ciebie.
  • Przygotuj się przed wyjazdem, aby nie stracić ani jednego dnia, na zabawę na świeżym, górskim powietrzu . Wystarczą 2-3 tygodnie! Zbliżająca się wielkimi krokami zima kojarzy się z upragnionym „białym szaleństwem”- czyli szusowaniem do upadłego! Mamy receptę na to, aby Twój wymarzony urlop na stoku, nie skończył się przed czasem…

Warunki

  • Zabieg trwa 40 min .
  • Wymagana jest rezerwacja telefoniczna 0 12 357 76 38 ,
  • Bon jest ważny aż do 31.03.2012 . BIOFEMINA ul. Kazimierza Wielkiego 117 30-082 Kraków e-mail: biofemina@tlen.pl http://www.biofemina.pl/
  • Oferta nie dotyczy terminów od 27.12.2011 do 1.01.2012 ,
  • Termin wizyty można zmienić najpóźniej na 24h przed umówioną datą. Przy późniejszym odwołaniu bon przepada,
  • Bon można zrealizować: od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00 ,
  • Jedna osoba może wykorzystać dowolną ilość bonów

Opis szczegółowy

Zimą chętnie wybieramy się na narty, łyżwy lub planujemy szaleństwa na desce snowboardowej. Przy takich formach ruchu mięśnie, ścięgna i stawy pracują z większą niż zwykle intensywnością. Nieprzygotowane do wysiłku mogą łatwo ulec kontuzjom: naciągnięciu, naderwaniu, zwichnięciu, skręceniu. Śliskie podłoże zwiększa ryzyko urazu nawet jeśli tylko spacerujemy.
Ponadto wyrwani zza biurka na ośnieżone stoki po pierwszym dniu szaleństwa cierpimy z powodu bólu mięśni nie przyzwyczajonych do zwiększonej aktywności.
Przygotuj się przed wyjazdem, aby nie stracić ani jednego dnia, na zabawę na świeżym, górskim powietrzu. Wystarczą 2-3 tygodnie! Zbliżająca się wielkimi krokami zima kojarzy się z upragnionym „białym szaleństwem”- czyli szusowaniem do upadłego! Mamy receptę na to, aby Twój wymarzony urlop na stoku, nie skończył się przed czasem…

Skorzystaj z profesjonalnego treningu mięśni, który nie wiąże się z żadnym wysiłkiem. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu ciała, maksymalnie wykorzystasz czas na stoku.

U nas w miłej, nieskrępowanej atmosferze, o dowolnie wybranej przez Państwa porze - przy pomocy symulatora treningowego w krótkim czasie (2-3 tygodnie) wspaniale poprawisz kondycję, motorykę ciała, wzmocnisz mięśnie i ogólny stan swojego organizmu. W czasach chronicznego braku czasu - tak ważne jest wygospodarowanie choć małej cząstki „dla siebie”; nie musisz tracić go na przebieranie dodatkowego stroju czy prysznic - nasz trening nie powoduje zmęczenia całego organizmu, nie pocisz się i nie masz obolałych mięśni przez następne dni!
Jak wygląda wizyta? Na początku przeprowadzamy wywiad który pomaga nam ustalić stan Państwa zdrowia, zapoznajemy z przeciwskazaniami do zabiegu (nie ukończone 18 lat, ciąża, elektroniczna zastawka w sercu). W indywidualnej kabinie rozbieramy się do bielizny a terapeutka rozkłada na mięśniach ciała specjalne okrągłe płytki które przypina pasami. Podczas samego 40 minutowego zabiegu leżymy wygodnie na łóżku zabiegowym przykryci kocem. W tym czasie możemy przeglądać prasę, czytać gazetę , słuchać muzyki lub po prostu nic nie robić. Jednocześnie symulator komputerowy za pośrednictwem płytek rozłożonych na mięśniach zmusza wybrane przez nas partie ciała do bardzo intensywnej pracy porównywalnej do 3 godzinnego treningu aerobowego. Program symulatora jest dobierany indywidualnie zależnie od płci, wieku, masy ciała, stanu mięśni. Podczas całego zabiegu możemy indywidualnie dopasowywać natężenie pracy mięśni do naszych odczuć. Po zabiegu nie jesteśmy zmęczeni, spoceni, nie mamy zakwasów ponieważ zabieg nie obciąża układu sercowo-oddechowego. Po zabiegu bez przeszkód możemy kontynuować naszą normalną aktywność( np. wrócić do pracy).
Zabiegi przeznaczone są zarówno dla osób które nie mają czasu na zwiększoną aktywność fizyczną jak i dla osób wysportowanych aktywnie korzystających z siłowni, basenu, zajęćfitness, biegających, jeżdżących na rowerze. Należy pamiętać o tym, że różne typy aktywności fizycznej wymagają użycia innych partii mięśni i tak, inne mięśnie pracują na stoku narciarskim a inne na basenie czy podczas prowadzenia samochodu czy korzystania z komputera.

Pamiętajmy, że sprawność fizyczna uchroni nas przede wszystkim od kontuzji, pozwoli wyjść bez szwanku z niebezpiecznych sytuacji na narciarskim stoku.

Jak podają statystyki, 2/3 wypadków i urazów podczas sportów zimowych to wynik słabej kondycji fizycznej. Najczęstsze kontuzje narciarskie:

GŁOWA: 10,2%

PLECY: 23,9%

KRĘGOSŁUP: 17,4%

KOŃCZYNY GÓRNE: 6%

KOŃCZYNY DOLNE: 33,1%

STAWY SKOKOWE: 9,4%

To proste - przyjdź i sprawdź nas!!!

Mamy dla Ciebie wiele programów do wyboru, m.in. rozciąganie mięśni, pojędrnienie mięśni, specjalny program na uda, kolana i łydki. Profesjonalny trening 40min. Dowolną ilość razy w tygodniu.

Z A P R A S Z A M Y


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Kazimierza Wielkiego 117 30-082 Krak&oacute w e-mail:

http://www.biofemina.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj