550 zł

Wartość: 1100 zł

Cena: 550 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za zabieg odchudzający Med2 Contour w Studio Genesis w Krakowie!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Zalety zabiegu Med 2 Contour:-natychmiastowy efekt widoczny po pierwszym zabiegu- poprawa wyglądu skóry- odczuwalna jędrność skóry- nie musisz stosować diety żywieniowej- nie musisz ćwiczyć- czas spędzony na siłowni możesz poświęcić na przyjemnościTak niskiej ceny jeszcze nie było!!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • Oferta promocyjna Infobuzer.pl obejmuje:- Zabieg odchudzający Med2 Contour w Studio Genesis w Krakowie !Na wybraną partię ciała: Brzuch, Uda, Pośladki.Zabieg trwa od 45 do 60 minut z czasem emisji US – 20-30 min., może być stosowany nie częściej niż 1 raz w tygodniu.Aby zrealizować kupon należy:Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu, podając kod kuponu.Na wizytę należy zabrać kupon.Kupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto/Moje KuponyMożliwość odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.Ważność kuponu 3 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Med 2 Contour jest najnowocześniejszym, całkowicie bezpiecznym aparatem do szybkiego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Przy pomocy głowicy kawitacyjnej, wytwarzającej 2 nakładające się wiązki ultradźwięków szybko i trwale upłynniany zostaje tłuszcz. Dzięki wielu programom możemy dobrać parametry do każdej sylwetki. Zabiegi są całkowicie bezbolesne, a efekty widoczne już po pierwszej sesji.Jak to działa?Dzięki specjalnej opatentowanej głowicy, dynamiczna kawitacja wywołana dwiema interferującymi i wzmacniającymi się wiązkami, szybko i trwale upłynnia tłuszcz w sposób precyzyjny i kontrolowany. Med2 Contour jest pierwszym na rynku urządzeniem, działającym za pomocą dwóch nakładających się i wzmacniających fal ultradźwięków, modulowanych dodatkowo niską częstotliwością. Umożliwia to bardzo efektywne działanie, ograniczone tylko do planowanego pola zabiegu.Aparat wykorzystuje interferencję i wzmacnianie nakładających się fal ultradźwiękowych na głębokości 1- 4 cm pod skórą.Głowica zabiegowa zasysa fałd skóry i przyciska go do powierzchni dwóch nachylonych przetworników piezoelektrycznych – światowy patent firmy GP. Stwarza to optymalne warunki do wnikania fal ultradźwiękowych, a następnie ich wzmacniania w obszarze tkanki tłuszczowej. Wiązki ultradźwiękowe są skolimowane (równoległe) a obszarem aktywnym nie jest małe ognisko (jak w innych aparatach ultradźwiękowych) lecz szeroka strefa nakładających się dwóch strumieni ultradźwięków.Zabieg jest całkowicie bezbolesny, pacjent czuje przyjemne ciepło i często zasypia. Objawem zewnętrznym jest zaczerwienienie i przejściowy wzrost temperatury powierzchni skóry do 42 – 44o C.Wskazania: miejscowa otyłość i cellulit na całej powierzchni ciała, poza szyją i twarzą.Charakterystyka:zabieg trwa od 45 – 60 min z czasem emisji US – 20-30minefekt jest stały i widoczny natychmiast po zabiegu: np. zmniejszenie obwodu w talii o 3-5cmkuracja obejmuje od 4 do 8 zabiegów, 1x w tygodniu i prowadzi do zmniejszenia wagi o 2-10 kg.i obwodu np. w talii o 5 – 12 cmtłuszcz usuwany jest przez wątrobę, stąd ograniczona częstotliwość zabiegówkomórki tłuszczowe na obszarze zabiegu są upłynnione w sposób mechaniczny i ostatecznyskóra po zabiegach nie jest podrażniona, można się więc opalać bez groźby powstania przebarwieńgłowica aparatu starcza na 450 godz. pracy i można ją regenerować min 2x.Studio Genesis zajmuje się odnową biologiczną. Studio działa na rynku od wielu lat i dlatego możesz liczyć na jego pełny profesjonalizm.Zespół doświadczonych kosmetyczek i stylistek pracuje w komfortowo urządzonych wnętrzach i doskonale wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt gabinetach.W ofercie studia znajdziesz: usługi fryzjerskie, dietetyka, odchudzanie, trwałą depilację laserową, makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, szeroki pakiet zabiegów na twarz i ciało, masaże, zdrowe opalanie natryskowe, solarium, zabiegi SPA na dłonie i stopy.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Krakowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.