79 zł

Wartość: 1100 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Nasze zniżki

79.00 zamiast 1100.00 Trwała depilacja laserowa IPL pach oraz linii bikini w salonie kosmetycznym "PRESIGE" w Krakowie. Poczuj swobodę, ciesz się zadbanym, gładkim ciałem!!!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa


Opis szczegółowy

Opis oferty

Zapraszamy Cię na zabieg depilacji laserowej IPL na pachy oraz linię bikinii w promocyjnej cenie 79 zł, do salonu kosmetycznego "PRESTIGE" w Krakowie.

IPL / Intense Puls Light / - działanie polega na emisji szerokiego spektrum fal świetlnych, które absorbowane są następnie przez melaninę i hemoglobinę.
Salon "Prestige" oferuje Państwu zabiegi laserowe przy zastosowaniu niezwykle nowoczesnego i bezpiecznego urządzenia IPL iPulse 200+ . Urządzenie jest produkcji brytyjskiej i posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości US FDA oraz CE.

Urządzenia IPL są niezwykle efektywne ale nie wszystkie IPL-e są takie same.

W IPL-u iPulse200+ zredukowano zbyt wysoką intensywność impulsu świetlnego na rzecz długości trwania impulsu co pozwala na wykonanie bezpiecznego i efektywnego zabiegu . Długi impuls pozwala na redukcję intensywności energii do porządanego poziomu by osiągnąć należyty profil temperaturowy oraz pozwala na kontrolę temperatury w skórze co w efekcie zapewnia wykonanie bezpiecznych i bezbolesnych zabiegów.

Pomyśl już dziś o jedwabiście gładkim ciele i ciesz się swobodą !!!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj