Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lifting Twarzy Nićmi PDO

Nowoczesny, bezoperacyjny lifting twarzy nićmi PDO - doskonałe, długotrwałe efekty nawet przez 2 lata! Bezpłatna konsultacja lekarska

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

990 zł

Wartość: 2900 zł

Cena: 990 zł

Oszczędzasz: 66%

Oferta z: Polska MyDeal

Nowoczesny, bezoperacyjny lifting twarzy nićmi PDO - doskonałe, długotrwałe efekty nawet przez 2 lata! Bezpłatna konsultacja lekarska

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Zabiegi wykonuje specjalista medycyny estetycznej
  • 990 zł zamiast 2900 zł za lifting twarzy nićmi PDO
  • Rekomendacja miesięcznika \"Uroda\" oraz dyplom wyróżniający studio
  • Pierwsze efekty widoczne są po 2-3 tygodniach, a znacząca poprawa następuje po 2-3 miesiącach
  • Bezpłatna konsultacja lekarska
  • Bezoperacyjny lifting przynoszący doskonały efekt
  • Efekt jest długotrwały - do 2 lat

Opis szczegółowy

Na Twojej twarzy pojawiły się już pierwsze zmarszczki i nie masz ochoty się z tym godzić? Chcesz mieć gładką i jędrną cerę? Zafunduj sobie bezoperacyjny lifting twarzy nićmi PDO, przynoszący doskonały efekt! Z dzisiejszym kuponem MyDeal zapłacisz za niego tylko 990 zł zamiast 2900 zł.

Bezpłatna konsultacja lekarska!

Jak działają Nici PDO? Koncepcja zabiegu polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki - następuje lifting skóry.

Efekty Pierwsze efekty widoczne są po 2-3 tygodniach, a znacząca poprawa następuje po 2-3 miesiącach, kiedy zaczyna być indukowany nowy kolagen. Efekt jest długotrwały - utrzymuje się do 2 lat.

Dla kogo zabieg? Zabieg jest odpowiedni dla osób od około 30 roku życia, kiedy to pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Nie ma górnej granicy wiekowej.

Profesjonalna kadra Zabiegi wykonuje specjalista medycyny estetycznej, który ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Szkolenie z medycyny estetycznej odbył w specjalistycznym Centrum Szkoleniowym „Dermed” w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach dokształcających oraz kongresach medycyny estetycznej w kraju (organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak i PTME), a także kongresach zagranicznych. Liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzają wysokie kwalifikacje i stałe doskonalenie oraz solidne przygotowanie zawodowe.

Kliknij Kup Teraz i umów się na lifting twarzy nićmi PDO za ułamek ceny!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio Urody ul. Szafera 1 31-543 Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.