149 zł

Wartość: 320 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

149 zł zamiast 320 zł (-53%) za bon na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 + henna brwi gratis. W salonie DJB w Krakowie. Już nie musisz ,,stawać na rzęsach’’ żeby zniewalać spojrzeniem!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

 • Zabieg trwa około 1,5-2 h.
 • Idealne rozwiązanie na ślub, Święta czy Sylwestra.
 • Natychmiastowy i długotrwały efekt gęstych rzęs
 • Indywidualne podejście do potrzeb Klientki
 • Profesjonalny , przeszkolony personel.
 • Rzęsy utrzymują się tak długo jak ich naturalne odpowiedniki, do 2 miesięcy.

Warunki

 • Jedna osoba może wykorzystać jeden Bon
 • Nr tel.12 638 01 53
 • Wcześniejsza rezerwacja telefoniczna :
 • Jeżeli wizyta nie zostanie odwołana lub przeniesiona minimum 24 godziny przed umówionym terminem - Bon przepada.
 • Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek - 9.00- 19.00 Sobota - 9.00-14.00 Długi okres realizacji bonu-marzec 2012 r.

Opis szczegółowy

Salon DJB
Nasz salon oferuje szeroką gamę usług kosmetyczno -fryzjerskich. Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra, która czuwa nad jakością proponowanych zabiegów daje naszym klientom bezpieczeństwo, zadowolenie i gwarantowaną satysfakcję. Odwiedź nas i przekonaj się sama!

Emmanuelle Seigner żona Romana Polańskiego, na swojej debiutanckiej płycie ,,Dingue’’, śpiewa piosenkę ,,Femme fatale”, każda kobieta marzy o spojrzeniu, które przyciąga, ma w sobie magnetyzm, to coś, co sprawia ,że nie można przejść obojętnie. Tak, to prawda, gwiazdy wielkiego ekranu takie spojrzenia właśnie posiadają, ale zapewne mało osób wie o tym, ze zatrudniają własnych stylistów rzęs!!! Paris Hilton, Jenifer Lopez, Charlize Theron czy największa celebrytka na globie Kim Kardashian zalotnie patrzą w setki obiektywów spokojne o swój wygląd. Dzięki metodzie zagęszczania i przedłużania rzęs 1:1, sama możesz zaprojektować swoje spojrzenie. Błyskawiczna kariera tej metody-to nie przypadek, to już miliony klientek zadowolonych na całym świecie.

Jeżeli znudziło Ci się czytanie 12 sposobów na piękne rzęsy, polewanie olejkiem rycynowym, kupowanie maskary za 300 zł, po użyciu której efekt widzisz tylko TY, to jest to właściwy moment ,bo ta oferta jest dla Ciebie.

I znów w tym przypadku sprawdza się zasada, ze proste pomysły są najlepsze,

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest innowacyjne i genialne w swojej prostocie. Polega na przyklejeniu do każdej naturalnej rzęsy, drugiej lekkiej i syntetycznej, która nie obciąża powieki, utrzymuje się tak długo, dopóki nie wypadnie naturalna rzęsa ,czyli do 2 miesięcy! Kosmetyczka dobierze do Twoich potrzeb indywidualną długość, grubość i podkręcenie rzęs, dzięki temu będziesz mogła ciszyć się dokładnie takimi rzęsami o jakich marzysz. Jest to metoda w pełni bezpieczna, nie uszkadza naturalnej rzęsy i nie przyśpiesza jej wypadania, produkty testowane są farmakologicznie i bezpieczne dla oczu. Rzęsy odporne są na zmienne warunki atmosferyczne, nie straszne im deszcze, wiatr czy śnieg. Zabieg trwa około 2 godzin.

Aby dopełnić dzieła i cieszyć się idealnym wykończeniem oprawy Twoich oczu, dostajesz GRATIS hennę brwi, można chcieć więcej? Dzięki temu Bonowi masz komplet!!!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Jadwiga Bobula Gabinet Kosmetyczny ul. Kazimierza Wielkiego 117/13 tel. (12) 638 01 53

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj