49 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

49 zł zamiast 120 zł (-59%) za bon na 5 wejść na zabiegi odchudzające ! Vacu Fit lub roller z podczerwienią lub sauna infrared.

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • VACU FIT: zabieg 30 min - spacer w podcisnieniu połączony z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule, który redukuje cellulit i 4 krotnie przyspiesza spalania tkanki tłuszczowej
  • SAUNA INFRARED: zabieg do 30 min - sesja w saunie odbywa się w niższej temperaturze do 60°C, dzięki czemu możemy w niej przebywać dłużej, do 30 minut, pronienie podczerwone nagrzewają nasze ciało do 4,5 cm w głąb, następuje intensywane pocenie się. Podczas jednej sesji spalamy do 900 kalorii (odpowiednik 10 km biegu).
  • ROLLER Z PODCZERWIENIĄ: zabieg 45 min - działanie tego masażu jest bardzo rozległe i spektakularne to urządzenie wspaniale ujędrnia skórę, redukuje cellulit, dziala relaksacyjnie

Warunki

  • godziny realizacji bonów : od poniedziałku do -sobota 9-15
  • anulowanie rezerwacji do 4 godzin przed ustalonym terminem inaczej bon przepada
  • bon obejmuje 5 wejść na zabiegi: VACU FIT lub ROLLER Z PODCZERWIENIĄ lub SAUNA INFRARED
  • bon ważny 60 dni od daty zakupu
  • jedna osoba może wykorzystać jeden bon
  • rezerwacja tel: 519 484 771

Opis szczegółowy

Studio modelowania sylwetki limonka to miejsce gdzie możesz poznać sposób na relaks i piękną sylwetkę!!! Jedyne co możesz stracić to zbędne kilogramy!!!

Miejsce przyjazne dla dzieci, kącik zabaw
Zapraszamy!!!

VACU FIT (ZABIEG 30 MIN)

Spacer w podcisnieniu połączony z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule, który redukuje cellulit i 4 krotnie przyspiesza spalania tkanki tłuszczowej

Vacu Fit to unikalne urządzenie treningowe składające się ze steppera zamkniętego w kapsule z promiennikami podczerwieni. promieniowanie podczerwone to promieniowanie cieplne, które penetruje skórę do głębokości ponad czterech centymetrów i jest z łatwością wchłaniane przez ciało. podczas ćwiczeń w Vacu Fit działające promienniki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra. podcisnienie redukuje cellulit oraz tkanke tłuszczowa polepsza krażenie krwi w skorze i tkance podskornej ,terapia 4 krotnie przespiesza proces spalania tluszczu!!! opoznia procesy starzenia !!!

ROLLER Z PODCZERWIENIA (ZABIEG 45 MIN)
Drewniane rolki, które masuja nasze ciało działają jak masaż limfatyczny. Bezpośrednim celem masażu jest podwyższenie szybkości krążenia limfy. Masaż - obejmując wszystkie części ciała, od stóp aż po ramiona, ze szczególnym uwzględnieniem partii, które chcemy odchudzić - ud, pośladków, brzucha, talii. Działanie tego masażu jest bardzo rozległe i spektakularne to urządzenie wspaniale ujędrnia skórę, redukuje cellulit, dziala relaksacyjnie.

SAUNA INFRARED

Zalety saun Infrared

Sesja w saunie odbywa się w niższej temperaturze do 60°C, dzięki czemu możemy w niej przebywać dłużej, do 30 minut, pronienie podczerwone nagrzewają nasze ciało do 4,5 cm w głąb, następuje intensywane pocenie się. Podczas jednej sesji spalamy do 900 kalorii (odpowiednik 10 km biegu). Skóra zostaje oczyszczona z toksyn i ma ładniejszy wygląd. Wyraźna redukcja cellulitu. Zalecane przez lekarzy w leczeniu bólów mięśniowych, kontuzji, zwichnięć, chorób stawowych i zaburzeń krążenia. Redukuje napięcie stresowe.

EFEKTY DZIAŁANIA ZABIEGÓW:

Kilkakrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej Najbardziej skuteczna metoda w walce z cellulitem widoczna utrata zbędnych centymetrów (brzuch, uda, pośladki), skóra staje się gładka i ujędrniona, opóźnia się proces starzenia skóry, z organizmu usunięte zostają nagromadzone toksyny, poprawia się ogólna kondycja fizyczna, następuje przyspieszenie przemiany materii, regularne ćwiczenia w promieniach podczerwieni dodają energii i witalności.

PRZECIWWSKAZANIA DO CWICZEN:

choroby serca i układu krążenia cukrzyca epilepsja ciąża miesiączka nadciśnienie, żylaki, choroby stawów (po konsultacji z lekarzem) przepuklina nie zagojone blizny po operacjach chirurgicznych hormonalna stymulacja do zajścia w ciąże

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI - LIMONKA UL. REJA 13/2U KRAKÓW, ŻABINIEC tel.519484771

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj