149 zł

Wartość: 320 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

149 zł zamiast 320 zł (-53%) za karnet open bez limitu na zabiegi odchudzające ! Vacu Fit + roller z podczerwienią+ sauna infrared .Modeluj cialo na WAKACJE w LIMONCE!!!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • VACU FIT: zabieg 30 min - spacer w podcisnieniu połączony z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule, który redukuje cellulit i 4 krotnie przyspiesza spalania tkanki tłuszczowej
  • ROLLER Z PODCZERWIENIA: zabieg 45 min - działanie tego masażu jest bardzo rozległe i spektakularne to urządzenie wspaniale ujędrnia skórę, redukuje cellulit, dziala relaksacyjnie
  • SAUNA INFRARED: zabieg do 30 min - sesja w saunie odbywa się w niższej temperaturze do 60°C, dzięki czemu możemy w niej przebywać dłużej, do 30 minut, pronienie podczerwone nagrzewają nasze ciało do 4,5 cm w głąb, następuje intensywane pocenie się. Podczas jednej sesji spalamy do 900 kalorii (odpowiednik 10 km biegu).

Warunki

  • Jedna osoba może wykorzystać jeden bon
  • Bon jest ważny 30 dni.
  • Anulowanie rezerwacji do 4 godzin przed ustalonym terminem, inaczej bon przepada
  • Rezerwacja tel: 519 484 771
  • godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 09:00 - 21:00 soboty: 9-15

Opis szczegółowy

Studio modelowania sylwetki limonka to miejsce gdzie możesz poznać sposób na relaks i piękną sylwetkę!!! Jedyne co możesz stracić to zbędne kilogramy!!!

Miejsce przyjazne dla dzieci, kącik zabaw
Zapraszamy!!!

VACU FIT (ZABIEG 30 MIN)

Spacer w podcisnieniu połączony z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule, który redukuje cellulit i 4 krotnie przyspiesza spalania tkanki tłuszczowej

Vacu Fit to unikalne urządzenie treningowe składające się ze steppera zamkniętego w kapsule z promiennikami podczerwieni. promieniowanie podczerwone to promieniowanie cieplne, które penetruje skórę do głębokości ponad czterech centymetrów i jest z łatwością wchłaniane przez ciało. podczas ćwiczeń w Vacu Fit działające promienniki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra. podcisnienie redukuje cellulit oraz tkanke tłuszczowa polepsza krażenie krwi w skorze i tkance podskornej ,terapia 4 krotnie przespiesza proces spalania tluszczu!!! opoznia procesy starzenia !!!

ROLLER Z PODCZERWIENIA (ZABIEG 45 MIN)
Drewniane rolki, które masuja nasze ciało działają jak masaż limfatyczny. Bezpośrednim celem masażu jest podwyższenie szybkości krążenia limfy. Masaż - obejmując wszystkie części ciała, od stóp aż po ramiona, ze szczególnym uwzględnieniem partii, które chcemy odchudzić - ud, pośladków, brzucha, talii. Działanie tego masażu jest bardzo rozległe i spektakularne to urządzenie wspaniale ujędrnia skórę, redukuje cellulit, dziala relaksacyjnie.

SAUNA INFRARED

Zalety saun Infrared

Sesja w saunie odbywa się w niższej temperaturze do 60°C, dzięki czemu możemy w niej przebywać dłużej, do 30 minut, pronienie podczerwone nagrzewają nasze ciało do 4,5 cm w głąb, następuje intensywane pocenie się. Podczas jednej sesji spalamy do 900 kalorii (odpowiednik 10 km biegu). Skóra zostaje oczyszczona z toksyn i ma ładniejszy wygląd. Wyraźna redukcja cellulitu. Zalecane przez lekarzy w leczeniu bólów mięśniowych, kontuzji, zwichnięć, chorób stawowych i zaburzeń krążenia. Redukuje napięcie stresowe.

EFEKTY DZIAŁANIA ZABIEGÓW:

Kilkakrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej Najbardziej skuteczna metoda w walce z cellulitem widoczna utrata zbędnych centymetrów (brzuch, uda, pośladki), skóra staje się gładka i ujędrniona, opóźnia się proces starzenia skóry, z organizmu usunięte zostają nagromadzone toksyny, poprawia się ogólna kondycja fizyczna, następuje przyspieszenie przemiany materii, regularne ćwiczenia w promieniach podczerwieni dodają energii i witalności.

PRZECIWWSKAZANIA DO CWICZEN:

choroby serca i układu krążenia cukrzyca epilepsja ciąża miesiączka nadciśnienie, żylaki, choroby stawów (po konsultacji z lekarzem) przepuklina nie zagojone blizny po operacjach chirurgicznych hormonalna stymulacja do zajścia w ciąże

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio Modelowania Sylwetki - Limonka ul. Reja 13/2u Kraków, Żabiniec tel. 519 484 771

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.