Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mycie, strzyżenie, modelowanie oraz sauna w Salonie Me More

Od 29 zł zamiast 60 zł za mycie, strzyżenie i modelowanie oraz saunę ozonową na włosy dowolnej długości w Salonie Me More! Odśwież swój wizerunek!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

29 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: 52%

Od 29 zł zamiast 60 zł za mycie, strzyżenie i modelowanie oraz saunę ozonową na włosy dowolnej długości w Salonie Me More! Odśwież swój wizerunek!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • 1 kupon = mycie, strzyżenie, modelowanie lub mycie, strzyżenie, modelowanie oraz sauna ozonowa na włosy dowolnej długości.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 603 257 727.

Opis szczegółowy

Zaufaj stylistom, dzięki którym zyskasz nowy image! Odmień swój wizerunek i pożegnaj kompleksy!W pakietach mycie, strzyżenie i układanie fryzury według najnowszych trendów! Czas na zmianę!Zabieg z sauną ozonową nawilża, nadaje połysk, wzmacnia strukturę włosa od wewnątrz!Wyeksponuj najatrakcyjniejsze elementy Twojej urody za pomocą idealnie dobranej fryzury!  Do wyboru masz 2 opcje:mycie, strzyżenie i modelowanie włosów za 29 zł zamiast 60 zł,mycie, strzyżenie, modelowanie oraz sauna ozonowa na włosy za 39 zł zamiast 80 zł.  Odpowiednia stylizacja decyduje o tym, jak się prezentujemy i dodaje nam więcej uroku niż najmodniejszy strój! Zachwyć wszystkich fryzurą perfekcyjnie dobraną do Twojej urody! Skorzystaj z wyjątkowego pakietu na włosy i ciesz się stylowym wyglądem!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Salon Me More ul. Bujaka 16A, Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj