Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz, szyję i dekolt w salonie Perfect Brows

Od 79 zł zamiast 200 zł za zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz, szyję i dekolt w salonie Perfect Brows w Krakowie! Pozbądź się zmarszczek, popraw jędrność skóry!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

79 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: 61%

Od 79 zł zamiast 200 zł za zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz, szyję i dekolt w salonie Perfect Brows w Krakowie! Pozbądź się zmarszczek, popraw jędrność skóry!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • 1 kupon = zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz lub twarz i szyję albo twarz, szyję oraz dekolt.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 787 609 585.

Opis szczegółowy

Innowacyjna metoda regeneracji i odbudowy skóry! Bezpieczna alternatywa dla botoksu!Zabieg jest delikatny i całkowicie bezpieczny nawet dla wrażliwej cery naczynkowej!Skuteczny sposób na olśniewającą cerę! Popraw kontur twarzy, zyskaj jędrną skórę!  Do wyboru masz:zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz za 79 zł zamiast 200 zł,zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz i szyję za 99 zł zamiast 250 zł,zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz, szyję i dekolt za 119 zł zamiast 300 zł.  Młodzieńczy wygląd to odwieczne marzenie każdej kobiety. Tymczasem stres, zanieczyszczenie środowiska naturalnego oraz upływ czasu pozbawiają skórę jędrności, odciskając swe piętno na twarzy. Dzięki zabiegowi mezoterapii mikroigłowej Twoja cera odzyska jędrność i elastyczność, a zmarszczki staną się mniej widoczne!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Naturalnie Piękna - Zakątek Naturalnej Odnowy ul. Pilotów 59, Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj