40,0 zł

Wartość: 40,0 zł

Cena: 40,0 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Podstawowy zabieg podologiczny z konsultacją i więcej od 39,99 zł w Studiu Kosmetyki i Masażu Margo

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 519 608 z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł za podstawowy zabieg podologiczny z konsultacją i możliwością założenia tamponady
  • 49,99 zł za podstawowy zabieg podologiczny z konsultacją i możliwością założenia tamponady + dezynfekcja stóp + wybrany zabieg (peeling enzymatyczny lub aplikacja maski)
  • 69,99 zł za podstawowy zabieg podologiczny z konsultacją i możliwością założenia tamponady + dezynfekcja stóp + wybrany zabieg (peeling enzymatyczny lub aplikacja maski) + masaż stóp

Zabieg wykonywany jest frezarką przez podologa.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 17 Paź 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Krakowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.