49 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 51%

49 zł zamiast 100 zł za 50-minutowy całościowy masaż do wyboru: relaksacyjny, klasyczny, sportowy, bańką chińską, odchudzający lub aromaterapeutyczny! Wprowadź ciało w stan harmonii, odzyskaj równowagę i wewnętrzny spokój!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu -  tel. 692 550 396.
  • 1 kupon = 50-minutowy masaż całego ciała do wyboru: relaksacyjny, klasyczny, sportowy, bańką chińską, odchudzający lub aromaterapeutyczny.

Opis szczegółowy

Uwolnij się od napięć! Wprowadź ciało w stan harmonii, odzyskaj równowagę i wewnętrzny spokój!Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i wytchnienia, popraw ukrwienie i przepływ krążenia!Wykorzystaj tyle kuponów, ile potrzebujesz i podaruj sobie relaks, na który zasługujesz!  W cenie kuponu otrzymujesz 50-minutowy masaż całego ciała do wyboru:relaksacyjny,klasyczny,sportowy,bańką chińską,odchudzający,aromaterapeutyczny.  We współczesnym świecie masaż stał się nie tylko sposobem leczenia i profilaktyki. To przede wszystkim zabieg odprężający, mający działanie harmonizujące ciało, umysł i ducha. Popraw swoje samopoczucie, rozluźnij mięśnie i skorzystaj z chwili odpoczynku! Podaruj sobie relaks, na który zasługujesz!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Wt, 17 Lip 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

Maciej Nowak Masażysta Kraków ul. Zagonów 1/1, Kraków

Podobne aktualne promocje z Krakowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj