59 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 51%

59 zł zamiast 120 zł za kurację nawilżająco-odżywczą na twarz w Zakątku Naturalnie Piękna w Krakowie! Piękna skóra bez niedoskonałości!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • 1 kupon = kuracja nawilżająco-odżywcza na twarz składająca się z zabiegu oczyszczającego, maski, masażu twarzy oraz kremu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu oraz numeru ID - tel. 516 522 717.
  • Na miejscu należy okazać wydrukowany kupon.

Opis szczegółowy

Głębokie odżywienie i nawilżenie cery: mikrodermabrazja lub peeling, masaż twarzy, maska i krem!Uzyskaj wymarzony efekt w bardzo krótkim czasie! Ciesz się zdrową, promienną cerą!Indywidualne podejście do każdego klienta! Wykwalifikowany personel w profesjonalnym salonie!  Zakątek Urody Naturalnie Piękna oferuje najwyższą jakość usług, pełne zadowolenie z uzyskanego efektu, troskliwą opiekę oraz profesjonalne podejście do klienta. Spędź niesamowity czas, odkrywając w sobie prawdziwe, naturalne piękno!  W skład pakietu zabiegów na twarz wchodzi:zabieg oczyszczający: mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny lub peeling enzymatyczny,maska dobrana odpowiednio do typu cery,krem.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 24 Luty 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Naturalnie Piękna - Zakątek Naturalnej Odnowy ul. Pilotów 59, Kraków

Podobne aktualne promocje z Krakowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.