8 zł

Wartość: 16 zł

Cena: 8 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za 2 godziny pasjonującej gry w bilarda w klimatycznym Klubie Prominent The Orginal Lounge Bar w sercu Krakowa. A jeśli zgłodniejesz lub najdzie Cię ochota by ugasić pragnienie czeka na Ciebie smaczne jedzenie i napoje.

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Klub Prominent - kto nie był, niech pójdzie. Kto był, rozumie, że na tym argumencie moglibyśmy skończyć.W Klubie Prominent - dwie godziny gry w bilarda za mniej niż połowę ceny. Dwie godziny pełne wrażeń i wyzwań przy stołach to doskonały pomysł na spotkanie z przyjaciółmi.Niezależnie od stopnia Twojego wtajemniczenia ta oferta jest dla Ciebie.

Warunki

  • Kupon wazny przez 3 miesiące - od 25 marca do 25 maja 2012 r.Klub Prominent jest otwarty dla wszystkich osób od 21 roku życia oraz dla wszystkich studentów.Kupon nie łączy się z innymi promocjamiProsimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod nr. 12 632 10 58Korzystając z promocji, musisz zapoznac się i zaakceptować regulamin korzystania ze stołów bilardowychPromocja obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 00 do 17 00.

Opis szczegółowy

Tylko 8 zł zamiast 16 zł za 2 godziny pasjonującej gry w bilarda w klimatycznym Klubie Prominent The Orginal Lounge Bar w sercu Krakowa. Jesteś zawodowcem, pasjonatem, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z bilardem? Niezależnie od stopnia Twojego wtajemniczenia ta oferta jest dla Ciebie. Dwie godziny pełne wrażeń i wyzwań przy stołach to doskonały pomysł na spotkanie z przyjaciółmi.Klub Prominent poza bataliami, które stoczysz na zielonym suknie, oferuje Ci najwyższej klasy sprzęt, który zapewni Ci zwycięstwo. Sączący się z głośników chillout i lounge oraz przyjemny półmrok rozświetlany blaskiem świec wyśmienicie podkreśla charakter tego miejsca. Wszystko to składa się na niesamowitą atmosferę, której nie sposób opisać... trzeba tam być i to poczuć!!!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj