29 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Ofeteria

29 zł zamiast 80 zł za ozonowanie klimatyzacji w warsztacie Olicar

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Powietrze staje się czyste i pozbawione jest wirusów oraz alergenów.
  • Usługa ozonowania wykonywana nową maszyną TEXA o wydajności aż 1000 mg/h!
  • Świeżość uzyskana za pomocą ozonowania jest trwała i spokojnie możesz się pozbyć samochodowych zapachów, które tylko ładnie pachną, a nie zabijają bakterii i pleśni.
  • To prosty i jedyny  skuteczny sposób na zabicie wszelkich bakterii, które zagnieżdżają się w układzie klimatyzacyjnym samochodu.
  • Ozonowanie klimatyzacji czyli odgrzybianie i usuwanie alergenów, wirusów i pleśni.

Opis szczegółowy

  Po okresie zimowym wszyscy zabierają się za porządki wiosenne nie tylko te w domu, ale i w aucie. Wymiana opon, wycieraczek, mycie i pastowanie karoserii. Warto też wyczyścić układ klimatyzacji, ponieważ choć nie jesteśmy tego świadomi, zbiera się w nim najwięcej bakterii i zarazków, które my później wdychamy. We współpracy z warsztatem samochodowym Olicar przygotowaliśmy zatem wyjątkową ofertę dla naszych Klientów. Tylko teraz masz okazję w cenie 29 zł skorzystać z usługi ozonowania klimatyzacji!     Czym jest ozonowanie? Jest to szybki sposób na wyczyszczenie układu klimatyzacji z wszelkich niechcianych bakterii i grzybów, które gromadziły się przez okres zimowy.  Warsztat Olicar posiada w swoim wyposażeniu nowoczesną maszynę o zwiększonej wydajności aż do 1000 mg/h, która szybko rozprawi się z grzybami, pleśniami, wirusami, roztoczami, zarodnikami i innymi mikroorganizmami. My nawet nie jesteśmy świadomi, że podczas jazdy samochodem wdychamy je wszystkie, co oczywiście odbija się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Co więcej, dzięki ozonowaniu Wyrzucone zostaną także związki odpowiedzialne za powstawanie alergii. Dziwisz się, że kichasz albo oczy Ci łzawią? To właśnie powodują zgromadzone w klimatyzacji bakterie!      Jaki efekt zyskuje się dzięki ozonowaniu klimatyzacji? Otóż przede wszystkim zapach we wnętrzu auta jest nareszcie świeży. Powietrze, które wylatuje z nawiewu, jest czyste i pozbawione grzybów, pleśni, wirusów i roztoczy.  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Podhalańska 19 Kraków tel. +48 503 396 616

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj