729 zł

Wartość: 919 zł

Cena: 729 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Adventure Group

729 zł zamiast 919 zł za niesamowity skok z instruktorem

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Bilet ważny jest do października 2012 roku!
  • Uczestnik przygody nie może cierpieć na choroby układu krążenia lub epilepsję. Nie może również ważyć więcej niż 120 kg. Minimalny wiek Uczestnika to 16 lat. Wzrost Uczestnika musi oscylować między 150 cm a 210 cm. Bilet do przygody należy rezerwować z 7 dniowym wyprzedzeniem wysyłając kupon na adres rezerwacje@adventure-group.pl z proponowanym terminem realizacji

Warunki

  • Miejsce realizacji przygody to Nowy Targ. Cała przygoda trwa ok. 50 min., natomiast sam skok ok. 50 sek. plus ok. 5 min. szybowanie na otwartej czaszy. Realizacja skoków odbywa się w każdą sobotę i niedzielę od początku kwietnia do końca października od 09:00 do 17:00.
  • Bilet upoważnia jedną osobę do lotu samolotem na wysokość 4000 m, skoku w tandemie z instruktorem, wypożyczenia spadochronu, kombinezonu i gogli oraz do otrzymania pamiątkowego certyfikatu, filmu ze skoku i zdjęć.

Opis szczegółowy

Skoki spadochronowe w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, przy minimalnym stresie i pełnym bezpieczeństwie. Skok spadochronowy to oryginalny prezent zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Instruktor dobierze dla Ciebie kombinezon do skoku, gogle i robi z Tobą krótkie przeszkolenie, w którym instruktor powie Ci jak będzie wyglądał skok, ćwiczycie sposób oddzielenia się od samolotu, oraz pozycję swobodnego spadania i lądowania. Następnie wraz ze swoim instruktorem udajesz się do samolot. Lot na 4 tyś metrów trwa ok 15 min., po czym wyskakujecie i  doświadczasz uczucia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego następuje na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy trwa około 5 min. W tym czasie możesz sterować spadochronem. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora jest niewyczuwalna, choć czuwa on nad prawidłowym przebiegiem lotu. Po czym przychodzi czas na lądowanie.. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo miękkie, ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania unosisz  nogi tak, aby instruktor wylądował za Ciebie. Po skoku otrzymujesz pamiątkowy Certyfikat.Skok w tandemie z instruktorem może być nietuzinkowym pomysłem na prezent świąteczny, a przy okazji może obudzić nowe hobby życiowe w osobie obdarowanej.Uwaga: ilość biletów na rok 2012 limintowana! 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Lotników 1, 34-400 Nowy Targ

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.