55 zł

Wartość: 195 zł

Cena: 55 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

55.00 zł zamiast 195.00 zł: Idealna fryzura przez kilka tygodni: nowoczesna ondulacja włosów, modelowanie oraz regenerująca ampułka Artego!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Zabieg odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni
  • Możesz kupić więcej niż 1 kupon
  • Cysteamina utrwala kształt włosów, a jednocześnie jest bezpieczna dla ich struktury
  • Nowoczesna ondulacja włosów, modelowanie oraz regenerująca ampułka Artego

Opis szczegółowy

Ułożenie fryzury rano zajmuje ci za dużo czasu? Włosy nie chcą się słuchać twojej szczotki, a do tego są osłabione od codziennych zabiegów? Skończ z tym! Spróbuj czegoś zupełnie innego – trwałej ondulacji!

Zamów kupon MyDeal i odwiedź z nim Studio Visage. Dzięki temu z nowoczesną ondulację włosów, ich modelowanie oraz regenerującą ampułkę Artego regenerująca zapłacisz 55 zł zamiast 195 zł.

Zabieg ten nie ma wiele wspólnego z dotychczasowym procesem ondulacji włosów oprócz ostatecznego efektu. Ten jest identyczny. Preparat używany do ondulacji ma konsystencję pianki i można go zastosować do wszystkich rodzajów włosów.

Formuła pianki oparta jest na cysteaminie, pochodnej aminokwasu cysteiny, który jest ważnym elementem keratynowej struktury włosów. Dzięki temu włosy są delikatnie utrwalana, a ich struktura pozostaje nienaruszona. Pianka zapewnia włosom naturalny, miękki skręt od 4 do 6 tygodni (w zależności od rodzaju włosów)!

Z kuponem MyDeal dostaniesz też 30% zniżki na strzyżenie włosów i dowolny zabieg kosmetyczny na twarz. Wystarczy kliknąć Kup Teraz i umówić się na wizytę w Studio Visage. Zainteresowana?


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio Visage ul. Cieszyńska 10 Kraków Tel.: 12 294 62 07, 501 064 119, 506 104 494

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj