21 zł

Wartość: 30 zł

Cena: 21 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

21.00 zł zamiast 30.00 zł za 21 zł zamiast 30 zł: bon o wartości 30 zł na dania z menu w restauracji Tutto Bene w Krakowie

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Codziennie: 10:00 - do ostatniego gościa (kuchnai otwarta do 24)

Warunki

  • Bon o wartości 30 zł obejmuje wszystkie dania z karty.Kupon nie obejmuje napojów, alkoholu i promocyjnych lunchów. Oferta ważna od poniedziałku do piątku.  Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem 012 429 24 76. Termin wykorzystania kuponu trwa  do 30.04.2012 r.

Opis szczegółowy

Restauracja Tutto Bene to połączenie  tradycji polskiej z włoską , to wyjątkowe miejsce z domową atmosferą , smakołykami pochodzącymi z polskich gór, pierogów lepionych przez góralskie gospodynie, ciast pieczonych na naturalnych składnikach, oscypków własnej produkcji, wędlin wędzonych w góralskich wędzarniach..To miejsce z prawdziwą włoską kawą którą dopieszczają ciasteczka domowego wypieku, włoską pizzą podawaną z góralskimi serami.W okresie lata zaprasza do ogródka, a w zimowe wieczory do ogrzania się przy kominku. Atmosferę umila także muzyka na żywo płynąca prosto z zabytkowego pianina z 1867r .Restauracja zajmuję się także organizowaniem imprez okolicznościowych, spotkań i wigilii firmowych. Serwujemy śniadania, obiady, kolacje...Menu przetłumaczone jest na język angielski i niemiecki.Można także skorzystać z Karty na plus, gdzie drugie danie nasi goście dostają za 1 złoty.Zapraszamy serdecznie od 10.00 rano do ostatniego gościa.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Świętego Sebastiana 25 31-051

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj