99 zł

Wartość: 400 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

99.00 zł zamiast 400.00 zł za 99 zł zamiast 400 zł: Gładka skóra, czyli IPL Smart – kupon na depilacje dla mężczyzn w warszawskim salonie Beauty Empire Day Spa

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 21:00 Sobota: 9:00-16:00

Warunki

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem 22 629 06 08.Kupon jest równowartością 400 zł możliwą do wykorzystania na zabieg fotodepilacji. Cennik Beauty Empire Day Spa dostępny jest tutaj. Termin wykorzystania kuponu trwa do 30.06.2012 r.

Opis szczegółowy

Jarek jak co dzień poszedł na basen. Zabrał ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy, po czym udał się w kierunku pływalni. Jak zwykle okazał karnet po czym ruszył w kierunku szatni. Tam, jak co dzień nałożył na siebie czepek, okularki oraz... piankę do nurkowania. Jarek nie cierpiał tego robić, ponieważ woda w basenie miała 30 stopni i przegrzewał się w niej niemiłosiernie. Dlaczego nie pływa jak inni ludzie w samych kąpielówkach? Ponieważ według zasad obowiązujących na basenie nie ma on prawa do noszenia tak owłosionej części ciała na wierzchu jak jego klata. Gdy już miał opuszczać szatnie zauważył mężczyznę ubranego jak on w kostium. „Przepraszam, pana też nie wpuścili z owłosioną klatą?” zapytał. Ubrany na fioletowo barczysty jegomość uśmiechnął się, po czym odpowiedział: „Nie przyszedłem tu pływać, przybyłem w sprawie klaty. Twojej klaty tak dokładnie.”. Jarek zrobił minę zbitego psa cofając się kilka kroków. „Nie, źle mnie zrozumiałeś – chce pomóc ci w twoim problemie. Mam dla ciebie ofertę na depilacje klatki piersiowej metodą IPL” dodał. Lekko ośmielony Jarek podrapał się po nosie, po czym stwierdził: „E tam, myślisz, że nie chciałem? Ale kto ma 400 złotych na to”. „I widzisz, dzięki mnie, Mr Rabatowi, możesz mieć depilacje torsu za jedyne 99 zł!” Jarek pierwszy raz od 2 lat opuścił basen, jednak zrobił to z perspektywą, że niedługo nie będzie się przegrzewał. Opis miejsca:Poszukiwania miejsca, gdzie kompleksowo zajmą się każdym kawałkiem ciała właśnie dobiegły końca. Gabinet firmowy Sanotint Locherber Institute, czyli salon urody Beauty Empire na ulicy Hożej wita, przynosząc niesamowicie obszerną ofertę. Ale nie w ilości zabiegów, a jakości owych jest potęga – gdyż Beauty Empire oferuje najlepszą jakość kosmetyków w połączeniu z pełnią profesjonalizmu pracowników salonu. Nie czekaj, jeżeli chcesz wyglądać hożo, kierunek jeden - Hoża.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Hoża 5/7 00-528

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj