60 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 60 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

60.00 zł zamiast 100.00 zł za 60 zł zamiast 100 zł: dwugodzinna praktyka tanga pod okiem instruktora w szkole tańca FEN w Warszawie (dostępnych kilka lokalizacji)

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

  • Poniedziałek - Piątek: 15:00 - 23:00Sobota - Niedziela: 11:00 - 18:00

Warunki

  • Kupon obejmuje miesiąc zajęć odbywających się raz w tygodniu. Każde zajęcia trwają 2 godziny. Zajęcia prowadzone są w stylu potańcówki. Kupon obejmuje uczestnictwo jednej osoby. Zajęcia można odbyć na Placu Zbawiciela 2 lok. 31. Istnieje możliwość odbycia zajęć rónież w innej lokalizacji (przed zakupem kuponu należy zadzwonić do biura, aby zapytać czy dane zajęcia się odbywają w danej lokalizacji) Torwar Lodowisko COS, ul. Łazienkowska 6a.Milano, ul. Wyszogrodzka 5.OsiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20.Termin realizacji kuponu trwa do 31.05.2012r.

Opis szczegółowy

Tango - Na początku był to taniec latynoamerykański, po raz pierwszy zatańczony w Europie w 1907 roku i oceniony jako taniec nieprzyzwoity, nawet potępiony przez papieża. Rodowodu tańca należy szukać wśród niewolników afrykańskich, a w późniejszym etapie jego rozwoju wśród argentyńskiego proletariatu miejskiego, przede wszystkim tragarzy portowych w Buenos Aires. Bardzo charakterystyczny taniec przypominający ruch dzikich kotów, jednocześnie pełen niepokoju, napięcia i tajemnicy. Słuchając muzyki tanga jesteśmy cały czas w napięciu i mamy wrażenie, że zaraz wydarzy się coś niespodziewanego, nagłego. Ekspresja oparta jest na bardzo dynamicznych, ale oszczędnych ruchach ciała którym towarzyszą nagłe zwroty głowy, dynamiczne zwroty i ozdobne ruchy nóg, skoordynowane z ruchami tułowia.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pl. Zbawiciela 2 lok. 31 00–573

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj