120 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 120 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Beauty Deal

120 PLN zamiast 500 PLN za Zabieg Modelowania Sylwetki EXILIS wybranej partii ciała!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

 • Zabieg realizowany jest w Centrum Kosmetologii Profesjonalnej w Krakowie.
 • Ilość kuponów ograniczona! Czas oferty limitowany. Radzimy szybko podejmować decyzję na temat zakupu.
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami w Centrum Kosmetologii Profesjonalnej
 • W przypadku nie zapoznania się z treścią oferty promocyjnej Beauty Deal, reklamacje nie będą uwzględniane.
 • Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią oferty Beauty Deal przed dokonaniem zakupu, służymy pomocą pod numerem telefonu: 12 430 04 22.
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja zabiegu na hasło BEAUTY DEAL: 12 430 04 22 lub e-mailowo pod adresem rejestracja@centrumkosmetologii.com

Warunki

 • Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią oferty Beauty Deal przed dokonaniem zakupu, służymy pomocą pod numerem telefonu: 12 430 04 22.
 • W przypadku nie zapoznania się z treścią oferty promocyjnej Beauty Deal, reklamacje nie będą uwzględniane.
 • Voucher jest ważny do 30 września 2012 roku.
 • Oferta realizowana w Centrum Kosmetologii Profesjonalnej w Krakowie http://www.centrumkosmetologii.com/
 • Oferta obejmuje 1 zabieg Exilis w cenie 120 PLN zamiast 500 PLN wybranej partii ciała.

Opis szczegółowy

Zgrabna i pięknie wymodelowana sylwetka, szczególnie w obrębie talii, bioder i ud, bez śladów cellulitu i rozstępów  to marzenie wielu kobiet.Nikogo nie dziwi już fakt, że cellulit nie wybiera – dotyka kobiety młode i starsze, szczupłe i grubsze. Jest efektem niedostatecznego wydalania końcowych produktów przemiany materii, a więc wadliwego funkcjonowania układu limfatycznego.Zmiany są widoczne w postaci nieregularnych zgrubień, guzków podskórnych, które wyglądają niestetycznie. Cellulit niestety ma tendencję do pogłębiania stopnia zaawansowania. Dlatego, tak ważna jest ciągła pielęgnacja ciała i wczesne zapobieganie ewentualnym zmianom.Dla osób pragnących uzyskać piękną sylwetkę oraz poprawić wygląd skóry w dzisiejszej ofercie Beauty Deal proponujemy bardzo aktywny i intensywnie stymulujący zabieg modelowania sylwetki Exilis.Zabieg modelowania sylwetki Exilis to trwała i bezpieczna redukcja tkanki tłuszczowej. Nowoczesne urządzenie wykorzystujące  rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również cellulitu. Zabieg Exilis powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. Nawet do 5 cm mniej w obwodzie po jednym zabiegu !!! Czas trwania 30-60 min.EXILIS JEST CERTYFIKOWANYM URZĄDZENIEM MEDYCZNYM, PRODUKOWANYM PRZEZ EUROPEJSKIEGO LIDERA FIRMĘ BTL- 100% BEZPIECZEŃSTWA I GWARANCJA EFEKTU!!!Zalety zabiegu:Wysmuklenie sylwetkiRedukcja tkanki tłuszczowejPoprawa napięcia skóryPoprawa konturu ciałaRedukcja cellulituRedukcja rozstępówZwiększenie gęstości skóry Wejdź i skorzystaj z atrakcyjnych promocji kosmetyków w sklepie Eco Plant! http://ecoplant-sklep.pl/sklep/category/onsale/Więcej informacji:http://www.centrumkosmetologii.com/oferta/modelowanie-sylwetki/exilis-trwala-i-bezpieczna-redukcja-tkanki-tluszczowej


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Zacisze 6, Kraków 31-156

http://www.ecoplant.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.