145 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 145 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

145 zł zamiast 300 zł (-52%) za bon na indywidualny kurs tworzenia biżuterii w Krakowie. Wyraź swój niepowtarzalny styl poprzez stworzenie własnej unikatowej biżuterii. My nauczymy Cię JAK!

Zniżka zakupów grupowych z Krakowa

Ważne

 • Piękna biżuteria jest niewątpliwą ozdobą człowieka. Jednak chcąc się nią cieszyć trzeba najpierw ją nabyć, nierzadko za horrendalne pieniądze. A i tak nie mamy pewności, czy jutro nie spotkamy osoby z dokładnie taką samą bransoletką czy naszyjnikiem. I wtedy oczarowanie własną biżuterią mija bezpowrotnie. Po co tracić duże sumy na coś, co możemy zrobić sobie sami. Nie tylko zaoszczędzisz sporo pieniędzy, ale również zyskasz gwarancję zadowolenia i pewność, że Twój unikatowy egzemplarz się nie powtórzy.
 • Szkolenie „Biżuteria od podstaw” przeznaczone jest dla osób, które chcą opanować sztukę tworzenia niezwykłej biżuterii lub rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności. W ramach kursu otrzymasz wszystkie niezbędne materiały oraz narzędzia potrzebne w trakcie ćwiczeń, biżuterię wykonaną podczas trwania kursu oraz dyplom uczestnictwa. Dowiesz się, jakich narzędzi potrzebujesz, by rozpocząć tworzenie własnej kreatywnej biżuterii. Podczas szkolenia poznasz półfabrykaty, nazewnictwo i właściwości kamieni półszlachetnych. Dzięki zdobytym doświadczeniom będziesz mógł samodzielnie kontynuować tworzenie biżuterii jako hobby lub pomysł na życie. Profesjonalne podejście i cenne wskazówki gwarantują opanowanie sztuki tworzenia oryginalnych i niepowtarzalnych dzieł przez tych mniej lub bardziej pilnych uczestników kursu. Ze względu to, iż kurs przeprowadzany jest indywidualnie lub w grupie max. 2 osób zyskujesz pewność dostosowania kursu pod Twoje tempo, umiejętności, bądź zainteresowania.
 • Ponadto uczestnicy otrzymują: Poczęstunek w trakcie kursu 10% rabatu na zakupy zrobione podczas trwania szkolenia

Warunki

 • 1 osoba może zakupić i zrealizować dowolną ilość bonów,
 • Po zakupie bonu należy telefonicznie zarezerwować termin kursu oraz podać kod bonu,
 • Miejsce realizacji bonu: Kraków, ul. Złocieniowa 33/3 www.annemarie-design.com
 • Bon dostępny od razu po zakupie i ważny 2 miesiące od daty zakupu bonu!
 • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany,
 • Wymagana rezerwacja telefoniczna terminu kursu pod nr: 791 749 959,
 • Kurs odbywa się w trybie tygodniowym lub weekendowym, trwa 5h zegarowych i jest przeprowadzany indywidualnie lub w grupie max. 2 osób,
 • Oferta limitowana nie łączy się z innymi promocjami,

Opis szczegółowy

Bon na indywidualny kurs tworzenia biżuterii w Krakowie. Wyraź swój niepowtarzalny styl poprzez stworzenie własnej unikatowej biżuterii. My nauczymy Cię JAK!

Kraków, ul. Złocieniowa 33/3
www.annemarie-design.com

Zobacz na mapie »

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Kraków, ul. Złocieniowa 33/3

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj