300 zł

Wartość: 600 zł

Cena: 300 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Jedyne 300 zł zamiast 600 zł za makijaż permanentny brwi w Salonie Urody ADACH w centrum Konina

Zniżka zakupów grupowych z Konin

Warunki

  • - na pozostałe usługi 10% rabatu
  • - w cenę wchodzi makijaż permanentny, oraz jedna jego korekta, którą należy zrobic najpóźniej w ciągu miesiąca od daty pierwszego zabiegu
  • - konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu 504-255-477, w przypadku nieodwołania wizyty z min. 24 godzinnym wyprzedzeniem, kupon przepada.
  • - kupon do wykorzystania w ciągu miesiąca, od daty jego zakupu

Opis szczegółowy

Masz dośc ciągłego stania przed lustem? Rysowania kresek i podkreślania brwi? Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie!! Wraz z Salonem Urody ADACH w Koninie, zapraszamy na zabieg makijażu permanentnego brwi, czyli idealnie trwałego, nigdy nierozmazujący się make-up'u !! Zabiegowi mogą poddac się wszystkie Panie pragnące w naturalny sposób podkreślic swoją urodę, oraz te, które nie chcą tracic czasu na codzienny makijaż, a mimo to, zależy im na perfekcyjnym wyglądzie każdego dnia. Makijaż permanentny, to także idealne rozwiązanie dla kobiet, które uprawiają sport, gdyż raz namalowane piękno, trzyma się bez względu na okoliczności. Idealna linia brwi, to marzenie niejednej kobiety, dlatego też, warto zastąpic szybko zmywalną hennę, trwałym makijażem permanentnym. Uwydatnia on spojrzenie, podkreśla kontur twarzy i odmładza, bez konieczności regularnych wizyt u kosmetyczki. Pomaga także zniwelowac asymetrię brwi, oraz nadac charakteru i wyrazu całej twarzy.Pamiętajmy, twarz jest wizytówką każdej kobiety, zadbajmy o nią !


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Konin, Mickiewicza 7a

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj