130,0 zł

Wartość: 179 zł

Cena: 130,0 zł

Oszczędzasz: 27%

Oferta z: Polska Groupon

90-minutowe tajskie spa od 129,99 zł w Bangkok Spa – Tajski Masaż

Zniżka zakupów grupowych z Kielc

Warunki

  • Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 501 502. Zmiana rezerwacji z min. 24 godz. wyprzedzeniem, przed planowaną wizytą. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 2 opcji

Tajskie spa (90 minut):

  • 129,99 zł zamiast 179 zł za masaż tajski olejkami + masaż tajski stóp
  • 149,99 zł zamiast 199 zł za masaż tajski olejkami + peeling ciała

Tradycyjny tajski masaż olejkiem aromatycznym to zabieg, który ma na celu doprowadzenie do harmonii ciała i ducha. Masażysta wykonuje długie, głaszczące ruchy, które rozładowują stres zebrany w ciele i pozwalają się odprężyć. Wybrany olejek zostanie wmasowany w całe ciało, dzięki czemu skóra stanie się gładka, odżywiona i aksamitna w dotyku.

Podczas tajskiego masażu stóp wykorzystywany jest olejek, balsam oraz specjalne drewniane narzędzia do masażu. Za pomocą elementów refleksologi - nacisku na zakończenia nerwowe w stopach likwidowane jest uczucie zmęczonych nóg i stóp, napięcie mięśni oraz następuje poprawa funkcjonowania ciała (nacisk na zakończenia nerwowe pobudza pracę całego organizmu).

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 16 Marz 2043 22:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Kielc

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj