Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Tajskie spa

90-minutowe tajskie spa od 129,99 zł w Bangkok Spa – Tajski Masaż

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

130,0 zł

Wartość: 179 zł

Cena: 130,0 zł

Oszczędzasz: 27%

Oferta z: Polska Groupon

90-minutowe tajskie spa od 129,99 zł w Bangkok Spa – Tajski Masaż

Zniżka zakupów grupowych z Kielc

Warunki

  • Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 501 502. Zmiana rezerwacji z min. 24 godz. wyprzedzeniem, przed planowaną wizytą. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 2 opcji

Tajskie spa (90 minut):

  • 129,99 zł zamiast 179 zł za masaż tajski olejkami + masaż tajski stóp
  • 149,99 zł zamiast 199 zł za masaż tajski olejkami + peeling ciała

Tradycyjny tajski masaż olejkiem aromatycznym to zabieg, który ma na celu doprowadzenie do harmonii ciała i ducha. Masażysta wykonuje długie, głaszczące ruchy, które rozładowują stres zebrany w ciele i pozwalają się odprężyć. Wybrany olejek zostanie wmasowany w całe ciało, dzięki czemu skóra stanie się gładka, odżywiona i aksamitna w dotyku.

Podczas tajskiego masażu stóp wykorzystywany jest olejek, balsam oraz specjalne drewniane narzędzia do masażu. Za pomocą elementów refleksologi - nacisku na zakończenia nerwowe w stopach likwidowane jest uczucie zmęczonych nóg i stóp, napięcie mięśni oraz następuje poprawa funkcjonowania ciała (nacisk na zakończenia nerwowe pobudza pracę całego organizmu).


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj