72 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 72 zł

Oszczędzasz: 10%

Oferta z: Polska Groupon

72 zł: bilet na koncert Mrozu - Kielce 18.03.2018

Zniżka zakupów grupowych z Kielc

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. 3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie. Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Oferta

  • 72 zł za bilet na koncert Mrozu z supportem Smooth Gentlemen w strefie Premium Zone
  • Kiedy: 18.03.2018 o godz. 19:00
  • Gdzie: Kieleckie Centrum Kultury, plac Moniuszki 2B

Wymień kupon na bilet:

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

Mrozu

Mrozu to pseudonim artystyczny Łukasza Mroza – polskiego piosenkarza wykonującego muzykę z pogranicza popu, nowych brzmień, R&B i soulu. Artysta zadebiutował w 2009 roku, kiedy to na rynku ukazał się jego debiutancki album „Miliony monet”. Rok później Mrozu otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca. Wokalista był także nominowany do nagród: Eska Music Awards, VIVA Comet Awards, Superjedynki oraz Złote Dzioby. W 2014 r. ukazał się trzeci album studyjny piosenkarza „Rollercoaster”.

Dnia 18 marca 2018 w Kieleckim Centrum Kultury wykonawca zaśpiewa swoje największe przeboje (np. „Miliony monet”, „1000 metrów nad ziemią” i „Jak nie my, to kto”) oraz utwory z najnowszej płyty „Zew” (m.in. „Szerokie wody”, „Mgła”, „Nieśmiertelni).

Jako suport wystąpi duet Smooth Gentlemen (Bartek Szopiński i Maciej Sobczak).

Bartek Szopiński to wirtuoz bluesowego i rockandrollowego grania na fortepianie i organach Hammonda, jest też kompozytorem, dziesięciokrotnym laureatem nagrody „Piano Player of the Year” w plebiscycie „Blues TOP”. Maciej Sobczak to polski blues-rockowy gitarzysta i wokalista oraz autor tekstów. Jest współzałożycielem i liderem zespołów bluesowych: Hot Water i Boogie Chilli.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj