99 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

99 zł zamiast 200 zł za depilację laserową IPL wybranej partii ciała. Wąsik lub pachy gratis! Pozbądź się kłopotu – trwale i bezpiecznie!

Zniżka zakupów grupowych z Kielc

Ważne

  • Do wyboru 1 z 4 opcji:- obie łydki, - oba uda, - bikini, - plecy,
  • W cenie kuponu depilacja wąsika i pach gratis!
  • Stylowe i eleganckie wnętrza salonu,
  • Wykwalifikowany personel i profesjonalny sprzęt.

Warunki

  • Wymagana jest rezerwacja telefoniczna: 41 366 90 18 - wraz z podaniem numeru kuponu,
  • Ewentualną zmianę rezerwacji z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem - w przeciwnym razie kupon przepada,
  • Przed wizytą okaż wydrukowany kupon,
  • Salon czynny:- poniedziałek-piątek: 10:00-19:00,- sobota: 9:00-14:00,
  • W dniu zabiegu wypij 2-3 litry wody, zarówno przed, jaki i po zabiegu,
  • Przeciwskazania do zabiegu:ciąża, świeża opalenizna lub samoopalacz, używanie kremów z retinolem (przestać używać na miesiąc przed zabiegiem), leki światło uczulające (retinoidy, zioła dziurawiec, nagietek, arnika), antybiotyki, witaminy A i K, hormony, antykoagulanty, choroba nowotworowa, cukrzyca, bielactwo, łuszczyca, peeling (nie używać do tygodnia przed zabiegiem), depilacja woskiem lub pęsetą do miesiąca przed zabiegiem (głównie przed zabiegami depilacji), spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem).

Opis szczegółowy

Opis oferty

Nie zawracaj sobie głowy takimi banałami, jak golenie nóg, bikini czy pach! Skorzystaj z depilacji laserem i ciesz się idealnie gładką skórą już zawsze! Z kuponem oszczędzisz i oddasz się w ręce specjalistów. Sprawnie, bezboleśnie i z zadowalającą zniżką - coś akurat dla Ciebie!

Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy wywoływanej na mieszku włosowym. Światło lasera - pochłaniane przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę - zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego odrastanie. Jako, że nie wszystkie włosy są jednocześnie w tej samej czynnej fazie, stąd potrzeba wykonania około 4-6 zabiegów w odstępie od 3 do 4 tygodni. Fotodepilacja działa na wszystkie rodzaje włosów - niezależnie od ich długości i koloru.

Technologia jutra
W przeciwieństwie do zwykłego lasera, IPL dociera do melaniny zawartej we włoskach, hemoglobiny i wody podskórnej. IPL jest także bardziej bezpieczny w użyciu niż lasery starszej generacji i niesie mniejsze ryzyko efektów ubocznych. Ze względu na swoją skuteczność systemy IPL są ostatnio szeroko stosowane w leczeniu schorzeń skórnych oraz w medycynie estetycznej.

Twoje Imperium SPA
Salon powstał z myślą o profesjonalnej i kompleksowej obsłudze klientów dbających o urodę, zdrowie i estetykę. Jest kameralnym gabinetem kosmetycznym nastawionym na świadczenie najwyższej jakości usług w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała. Szeroka oferta gabinetu obejmuje zabiegi pielęgnacyjne jak również kosmetyczno-dermatologiczne o właściwościach leczniczych.

Kupon Citeam - najlepszy sposób, by cieszyć się gładką skórą! Kup Teraz!

99 200 zł zamiast 101 zł Oszczędzasz 51% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Kielce,Krakowska 2

http://www.imperium-spa.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.