349 zł

Wartość: 699 zł

Cena: 349 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs Florystyczny - poznaj sztukę układania kwiatów i zacznij tworzyć własne kompozycje kwiatowe. Po zakończeniu kursu otrzymasz imienny certyfikat oraz ZAŚWIADCZENIE na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Ważne

  • ­Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat oraz zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) potwierdzające ukończenie kursuZostań florystą i poszerz swoje kwalfikacjeDo wyboru dogodne terminy ralizacji kursu!Kurs jest prowadzony przez wykwalfikowaną kadrę!!!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - Kurs Florystyczny z imiennym certyfikatem oraz zaświadczeniem na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) potwierdzającym ukończenie kursu!- Kurs odbędzie się w KatowicachAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy: - zadzwonić w godzinach poniedziałek-piątek: 9.00 – 18.00, sobota: 8.00 – 14.00 w celu zapisania się na wybrany termin. Kupon ważny 2 miesiące od daty zakupu.­  Jedna osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów

Opis szczegółowy

Zostań florystą!Dzięki kuponowi Infobuzer otrzymasz wiedzę niezbędną do stania się profesjonalistą w dziedzinie kompozycji kwiatowych. Nauczysz się tworzyć bukiety na każdą okzaję. Poznaszsekrety tworzenia dekoracji z roślin doniczkowych oraz kompozycji mieszanych. W trakcie kursu zapoznasz się z materiałami wykorzystywanymi we florystyce oraz zasadamikomponowania. Będziesz mieć również możliwość zrealizowania własnego projektu dekoratorskiego. Jeśli szukasz nowej, ciekawe pracy, to doskonale trafiłeś! Profesjonalni technicy floryści są poszukiwani w każdej kwiaciarni i w firmach organizujących wystrój sal na różnego rodzajuprzyjęciach.Kurs trwa 16 godzinRamowy program kursu:Podczas zajęć posiądziesz wiedzę niezbędną do profesjonalnego układania kwiatów. Na 16 godzin zajęć składają się:  - Pojęcie i historia układania kwiatów  - Podstawowe techniki w pracy florysty  - Nauka układania bukietów na każdą okazję  - Materiały i akcesoria wykorzystywane w układaniu kwiatów  - Kompozycje kwiatowe w naczyniach  - Pielęgnacja kwiatów  - Sztuka kupowania Każdy uczestnik otrzymuję imienny CERTYFIKAT oraz ZAŚWIADCZENIE na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN). Upoważnia ono do prowadzenia własnej działalnościgospodarczej opartej na umiejętnościach zdobytych na zajęciach. Dzięki takiemu zaświadczeniu masz większe szanse na znalezienie wymarzonej pracy.Kupon Infobuzer to gwarancja najwyższej jakości za najniższą cenę - chcesz to sprawdzić? Kup Teraz!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 20 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Katowic

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.